ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Архив - 2004

Такі принципи у роботі сповідує колектив ВАТ ГТК “Інтурист-Закарпаття" на чолі з Олександром Доктором

1009 просмотров. Обсудить (0)

Загрузка...

У тижневику "Закарпатська правда" від 30.12, О.Ледида висвітлив тему "прихованого" конфлікту в регіональному осередку Партії Регіонів України. Клуб професійних журналістів Закарпаття теж торкається цієї "теми" - без претензій!

782 просмотра. Обсудить (0)

Вже третій на цьому тижні випадок затримання наркотичної речовини стався на ділянці Північного регіонального управління. Два дні тому винахідливі наркоділки приховали у багажному відділенні автобуса “Кишинів - Санкт-Петербург”, що рухався на виїзд, п’ять підозрілих упаковок з під соку вмістом по 1 літру. Всі вони були між собою акуратно перетягнути скотчем. Цей вантаж було загорнуто в куртку, що знаходилась в спортивній сумці. Підозра наряду на легкість пакетів була немарною.

893 просмотра. Обсудить (0)

Золотоносні руди Закарпаття. Про це золото багато говорилося, але ще більше придумано. Правди у всіх розповідях-легендах було стільки, скільки самого металу в природі — кілька грамів на тонну руди.

5567 просмотров. Обсудить (0)

За традицією напередодні Нового року в Закарпатській облдержадміністрації оголошують імена кращих в галузі літератури та мистецтва. Не став винятком і цей рік. Обласні премії в галузі літератури та мистецтва в сьогодні в Ужгороді лауреатам вручав голова ОДА Іван Різак.

1310 просмотров. Обсудить (0)

На Закарпатті злочинність серед неповнолітніх зменшилась на 3,5%, повідомила начальник обласної служби у справах неповнолітніх Світлана Якімеліна.

1367 просмотров. Обсудить (0)

Декабрь 31st

В обласному центрі Закарпаття відбулося виїзне засідання Ужгородського прес-клубу реформ спільно із органом господарського розвитку Спеціальної економічної зони „Закарпаття”. Ішлося про здобутки регіону, підсумки ділової активності інвесторів у СЕЗ „Закарпаття” та плани керівництва СЕЗ на наступний рік.

1069 просмотров. Обсудить (0)

Чим ближче новорічні свята тим частіше автотуристи намагаються перевезти через кордон значні суми валюти через кордон. Лише за добу, що минула у 14 випадках на ділянках Донецького, Харківського, Сумського, Чернігівського, Луцького, Львівського, Мостиського та Ізмаїльського прикордонних загонів затримано валюти на суму близько 70 тисяч гривень. Закордонні гроші виявлено донецькими та котовськими прикордонниками в пунктах пропуску “Успенка” та “Кучурган-авто”.

1082 просмотра. Обсудить (0)

Объемы выпуска и реализации продукции корпорации «Ватра» составили в этом году 50 миллионов гривень. Более миллиона семисот тысяч гривень корпорация решила направить в следующем году на реализацию программы, которая позволит существенно улучшить производственно-коммерческую деятельность предприятия.

909 просмотров. Обсудить (0)

Сьогодні в Україні зареєстровано близько 420-ти національно-культурних товариств, з яких 33 є всеукраїнськими.

1222 просмотра. Обсудить (0)

Сьогодні біля 9-ї години ранку в обласному центрі Закарпаття молода жінка віком близько 30 років заподіяла собі смерть, кинувшись із даху 5-поверхового будинку.

1248 просмотров. Обсудить (0)

Голова ДПА у Закарпатській області Андрій Скіб'як привітав податківців та платників податків з Новим роком, повідомляє прес-служба ДПА у Закарпатській області.

1214 просмотров. Обсудить (0)

Центризбирком Украины отказался признать невозможным установление результатов переголосования второго тура выборов Президента в 225 избирательных округах по жалобе кандидата в Президенты Виктора Януковича

1080 просмотров. Обсудить (0)

З нагоди Нового року та Різдва Христового було влаштовано веселе шоу

1216 просмотров. Обсудить (0)

Дорогі закарпатці!

1314 просмотров. Обсудить (0)

Таке завдання поставив у четвер голова облдержадміністрації Іван Різак, приймаючи звіт директора аеропорту Олега Чеборака.

1489 просмотров. Обсудить (0)

Усі передбачені кошти надійшли в область з Держбюджету, і за сьогодні-завтра завершиться їх виплата

1105 просмотров. Обсудить (0)

У середу ці питання аналізували на селекторній нараді з головами райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

1154 просмотра. Обсудить (0)

Впродовж 2004 року, який обласною владою було оголошено Роком газифікації населених пунктів краю, природний газ надійшов у 53 закарпатські села.

1177 просмотров. Обсудить (0)

Декабрь 30th

На Закарпатті затримано чергову партію нелегалів

1173 просмотра. Обсудить (0)

З настанням холодів на Закарпатті значно частішають пожежі, і, як не прикро, частина з них має фатальні наслідки. Невблаганна, а в даному випадку „чорна”, статистика переконливо свідчить, що зі знаннями правил пожежної безпеки в нас таки не все гаразд.

1298 просмотров. Обсудить (0)