За попередньою інформацією, у суботу-неділю (12-13 січня) Закарпатську область мають відвідати президенти: України Віктор Ющенко, Словаччини Іван Гашпарович та Угорщини Ласло Шойома.
Славних 85 літ відзначає відомий закарпатський краєзнавець, письменник та поет – Василь Пагиря з Мукачева. Своєю активною діяльністю на творчій ниві він збагачує і примножує духовні надбання нашого народу.
Обласний фестиваль колядницьких груп «Вертеп-2008», проведення якого було заплановано на Василя в Ужгороді та Хусгі, дещо зазнав змін. Як розповіли в управлінні культури ОДА, захід проходитиме 12-13 січня у Мукачеві.
Цікаву програму підготував Словацький національний музей-Музей української культури у Свиднику на відзначення старого Нового року українцями та русинами.
На закарпатській Хустщині є село, котре єдине в гірському краї своєю назвою асоціюється зі святом народження Ісуса. Про присілок Рокосова з назвою Вертеп мало хто знає навіть у районі, а не те що в області. А проте його мешканці самі вважають себе не присілком, а давнім і окремішнім селом.
Мешканець села Грушово Тячівського району Закарпаття Василь Сем'янівський диву дався, коли вранці спостерігав за тим, як із 6-метрової глибини колодязя клубочиться сивий туман. Зачерпнувши відро води, відчув, що вона гаряча й сягає, щонайменше, 80°С...
Водохрещенські гуляння відбудуться 19 січня у селі Нижнє Селище Хустського району Закарпаття. Початок о 17.00.
На Закарпатті у Великоберезнянський райвідділ міліції надiйшло повiдомлення від 53-річного мешканця села Забрiдь, який виявив у господарськiй прибудовi по мiсцю проживання труп своєї дружини, яка покiнчила життя самогубством через повiшення.
О 14:45 9-го січня поблизу села Подобовець Воловецького району Закарпаття під час катання на лижах отримала травму 62-річна туристка з Києва.
На Закарпатті в приймальне вiддiлення Свалявської ЦРЛ доставлено 17-річну мешканку Сваляви з дiагнозом: рiзана рана лiвої кистi, алкогольне сп`янiння середнього ступеню.
Учора, 9 січня, Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко після вечірнього випуску новин на всіх телеканалах роз’яснила, як здійснюватиметься повернення знецінених заощаджень вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР, – про це повідомила прес-служба Кабінету Міністрів України.
Закарпатська область за результатами 2006 року єдина в Україні мала плюсовий приріст населення. Підсумки минулого року свідчать про продовження тенденцій. Певною мірою сприяють цьому, на думку місцевої влади, медиків та соціологів, підвищені соціальні виплати на народження дитини. Щоправда, є й інші чинники.
В январе пенсии украинцам будут выплачиваться в два этапа. Об этом вчера заявила после селекторного совещания с представителями регионов министр труда и социальной политики Украины Людмила Денисова.
Вчора, 9 січня, під час прес-конференції в Ужгороді заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Людмила Охременко через ЗМІ звернулась до пенсіонерів краю з проханням «не ходити до Пенсійного фонду області і не створювати черги. Пенсії перерахують автоматично».
Східний кордон Словаччини з вересня 2007 року нелегально перетнуло 673 особи, з яких троє намагалися дістатися України. Про це словацькому інформаційному агентству SITA повідомила представниця комунікаційного відділу Міністерства внутрішніх справ Словаччини Владіміра Гребенякова, передає власний кореспондент УКРІНФОРМу.
В п’ятницю, 11 січня, в Ужгороді в приміщенні Закарпатського обласного музично-драматичного театру розпочнеться перший хореографічний фестиваль-конкурс "Танці з Карпатами".
Із заявою в міліцію звернулася голова Ракошинського споживчого товариства, котра повідомила про те, що вночі з магазину в с.Чопiвцi (Мукачівський район, Закарпаття) шляхом розбору стiни викрадено ковбаснi, горiлчанi та тютюновi вироби на суму 3 500 грн.
До Ужгородського райвідділу міліції звернувся 70-річний мешканець села Орiховиця. Заявник повідомив, що з його дачного будинку невiдома особа шляхом пошкодження вхiдних дверей викрала 13 картин невiдомих закарпатських художникiв.
В Закарпатье акционеры ОАО «Хустский завод строительных материалов» решили ликвидировать предприятие. Об этом компания сообщает в издании «Ведомости ГКЦБФР» (№4).
На саме Водохреща — 19 січня — у селі Нижнє Селище Хустського району Закарпаття пройде народний фестиваль "Мараморошські сатурналії".
З нинішнього року їздити до країн Євросоюзу стане легше, сподіваються представники українського дипломатичного відомства. З 1 січня 2008 року набуває чинності Угода про спрощення візового режиму між Україною і ЄС.
У зону митного контролю Виноградівської митниці на митний пост "Дяково" заїхав вантажний автомобіль марки "MERCEDES", який прямував із України в Сербію з експортним вантажем «дров’яна деревина тополі для технологічних потреб».
51-річний мешканець закарпатського міста Мукачева повідомив в міліції про те, що по мiсцю проживання виявив труп свого 73-річного тестя.
13 січня на фестиваль "Червене вино" до закарпатського Мукачева приїде Президент України Віктор Ющенко, де зустрінеться з угорським президентом, а 14 січня на Старий Новий рік зустрінеться зі словацьким президентом в Ужгороді.
В Ужгороді в обласну клінічну лікарню доставлено 31-річного мешканця Перечина з дiагнозом: вогнепальне дробове поранення лiвого стегна.
У Різдвяну ніч близько другої години ночі ужгородські вогнеборці врятували чотирьох безпритульних людей, які для проживання обрали підвал однієї з багатоповерхівок обласного центру.
Захід "Ну-мо, хлопці!" проведено в Руськокомарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, що в Ужгородському районі Закарпаття.
На базі Ужгородського районного центру дитячої творчості (РЦДТ) пройшов майстер-клас по хореографії. Такий захід є «першою ластівкою» в Закарпатській області, а тому набуває особливо вагомого значення.
Для захисту територій Закарпатської області від шкідливої дії вод в області продовжується реалізація “Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиси у Закарпатській області на 2006-2015 роки”, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України ще 13 лютого 2006 р.