ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Агентство соціально-політичних ініціатив

Артур Прузовский о вхождении Украины в Шенгенскую зону
Польский музыкант и проукраинский активист Артур Прузовский поддерживает Украину в ее намерении войти в Шенгенскую зону, но как заметил Прузовский путь к этой цели займет, скорее всего, десятки лет.

Компанія LeoGaming у партнерстві з Mastercard запустили LeoBot - платіжного бота у соціальній мережі Facebook Відтепер клієнти українських банків можуть здійснювати безпечні грошові перекази в один клік у Facebook, навіть не тримаючи платіжну картку в руках

Загрузка...

Александр Власов борется с контрабандой и коррупцией в ГФСНачальник Одесской таможни Александр Власов, всего два месяца руководит, а уже нажил себе врагов.

Osvobodite_Sencova.jpg
В который раз польские режиссеры, сценаристы, актеры и музыкант Артур Прузовский призывают Европейский Союз немедленно ввести санкции против тех россиян, которые причастны к заключению режиссера Олега Сенцова.

Польский музыкант и общественный деятель Артур Прузовский считает что вопрос членства Украины в НАТО почти решен. Такие выводы напрашиваются после встречи Дональда Трампа с президентом Польши в Варшаве 6 июля.

Польский музыкант и общественный деятель Артур Прузовский считает что вопрос членства Украины в НАТО почти решен. Такие выводы напрашиваются после встречи Дональда Трампа с президентом Польши в Варшаве 6 июля.

zakon.jpgГенеральна інспекція при Генеральній прокуратурі України у минулому році була створена для очистки відомства від корумпованих працівників. Утім, темпи її роботи вражають.

Очільник “горіхової мафії” очолив ДФС

Після демонстраційного арешту очільника фіскальної служби Романа Насірова, українське суспільство зітхнуло – нарешті! Усі чекають і сподіваються на покарання і цьому сприяє максимальна публічність справи. Але, як показує досвід, керований процес “боротьби” з корупцією не скоро буде зупинений. Підтвердження цьому нове призначення на тепленьке крісло Насірова скандально відомого корупціонера Продана Мирослава Васильовича.

db170380afb49bd45abd97354ba32ecf.i728x520x529.jpegПоки прем'єр міністр Гройсман імітує митні реформи та освоює мільйони доларів, що виділили США на боротьбу з контрабандою та «сірим» імпортом, контрабандист Вадим Альперін завозить до України від 300 до 500

Майже дослівно за дитячим віршиком про «Містера Твістера»: власником фабрик, заводів та пароплавів донедавна називався Олег Кось’яненко.

Скандал з хабаром у 200 тис доларів, державний рекет, "віджимання" бізнесу, підозри у доведенні до самогубства - і це не повний список "подвигів" непокараного і висуненого на підвищення прокурора Олега Кос'яненка.