ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Блог пользователя Ирина GEM

DSC_0902_600_x_445.jpg
Если вы будете в Одессе в июле, обязательно посетите Соборную площадь.

Nutella.jpg
Чтобы весна пришла раньше и была теплой и ласковой, нужно ее зазывать песнями и танцами, а еще – сделать много сладких улыбающихся солнышек, решила ТМ Nutella и устроила в самых больших городах Украины своеобразные «посольства Весны» - развлекательные площадки для детей и взрослых.

Загрузка...

Key_visual.jpg

Вже понад 130 років «Світоч» завжди там, де відбуваються щасливі миті в житті людини: народження, перше побачення, одруження, успішно складений іспит. Дбайливі працівники фабрики якнайкраще розуміють це.

IMG_3251.jpg

У жовтні у Львові проходив Другий міжнародний конкурс скрипалів, генеральним партнером
якого виступив український бренд «Світоч».

У неділю, 30 жовтня, у Львівській філармонії відбулась церемонія нагородження переможців

Перша в Україні платформа громадянської освіти збирає кошти на програми для дітей та чиновників

Громадянська освіта, - це наука про те, як бути гідним та успішним членом громади, а не «населенням», чи «електоратом». Для цього потрібно чітко знати свої права та вміти їх захищати, бути фінансово грамотним та розуміти принципи роботи державних органів, вміти

IMG_5515.jpg
1-2 октября при поддержке Посольства Грузии в Киеве состоялся пятый фестиваль украино-грузинской дружбы «Тбилисоба на Андреевском»
Андреевский спуск снова наполнился ароматами традиционных грузинских блюд, звуками грузинских песен, ритмами грузинских танцев.

tbilisoba_2016_09.22_fb_copy.png
Фестиваль українсько-грузинської дружби «Тбілісоба на Андріївському» вже вп’яте запрошує відсвяткувати свято грузинської столиці в серці Києва.

11_photo-resizer.ru__0.jpg
У вересні на фабриці ПрАТ «Волиньхолдінг» відбувся семінар з якості продукції

vum.org.ua
Тепер комунікувати з людьми з вадами слуху може навчитися кожен
У всьому світі в останню неділю вересня відзначають Міжнародний день глухих. В цей день зазвичай з особливою повагою згадують розробника жестової мови французького абата Шарля-Мішеляде Л’Епе, який у 1760 році створив у Парижі Інститут глухих.

DSC_0039_1_2304_x_1536.jpg
Новий екологічний проект з рекуперації тепла успішно реалізовано на фабриці з виробництва кетчупів та соусів ТМ «Торчин (ПрАТ «Волиньхолдінг»). Його мета – досягти економії енергоресурсів, а саме, природного газу і води, та зменшити викиди парникових газів.

5908207586_8fb3cd1a81_o_768_x_512.jpg
Nestlé у світі стала лідером рейтингу «Компанії, які змінюють світ» в категорії «Продукти харчування та напої» за версією журналу Fortune

IMG_6877_2808_x_1872.jpg
На початку серпня Nestlé провела безкоштовну лекцію для мам у рамках тижня підтримки грудного вигодовування

IMG_2710_1235_x_1853.jpg
До «Альянсу заради молоді», який ініціювала Nestlé, приєднались ще дві українські компанії-партнери Nestlé в Україні. Ними стали ТОВ «Персонал консалтинг» та трейд-маркетингове агентство «Impacto».

headquarters-960_316_x_178_small.jpg
6 квітня 2017 року на 150-их щорічних загальних зборах акціонерів Nestlé S.A., Пітер Брабек-Летмат, голова Ради директорів, не висуватиме свою кандидатуру на переобрання відповідно до Статуту компанії.

13263885_1019413814819572_7373294645557697285_n.jpg
4 та 5 червня на Подолі відбувся II-й Фестиваль Культури народів Подолу.

Швейцарська компанія Nestlé S.А., світовий лідер в галузі раціонального харчування і здорового способу життя, визнаний світовий лідер з виробництва продуктів харчування і напоїв під час брифінгу в інформаційному агентстві «Уніан» повідомила про свою діяльність в Україні щодо Створення спільних цінностей.

У травні Nestlé в Україні за підтримки департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації організувала ознайомчу конференцію у приміщенні наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка. На конференції вчителям з 82 загальноосвітніх навчальних закладів регіону презентували освітню програму для школярів молодших класів «Абетка харчування».

17 березня Nestlé в Україні разом із представниками українських та міжнародних компаній підписали Український пакт заради молоді 2020. Ініціаторами створення документу став Центр розвитку корпоративної соціальної відповідальності.

17 грудня в креативному просторі “Часопис” відбулася підсумкова річна прес-конференція благодійної організації “Благодійний фонд “З країни в Україну”. “Все починається з культури” – саме таку аксіому обрали організатори слоганом конференції.

16 грудня у київському ліцеї «Лідер» відбувся показовий урок з програми «Дитяча легка атлетика IAAF», яку ініціювала і підтримує в Україні компанія Nestlé.

thumb_Badagoni.jpg
23 жовтня на Андріївському узвозі на фасаді будинку, що належить Музею-майстерні Івана Кавалерідзе відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Ростиславу Олександровичу Синьку – одному з засновників та першому директорові Музею.

З 18 по 20 вересня в Києві відбувся фінал конкурсу «Відкривай Україну», у якому взяли участь сто проактивних, свідомих українців зі сходу. Діти, які хочуть (і знають як) розвивати Україну, змагалися за головний приз – подорож до Європи.