ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Блог пользователя Палінкаш Іван Іванович

В днях 29-го юнія аж 2-го юлія хорватьске місто Осієк гостило делеґатів XIV. Світового конґресу Русинів (СКР) і VIII. Світового форуму русиньской молодежі (СФРМ). Делеґаты і гості зачали сходити ся до Осієку уже в четверь. Орґанізаторы на першый вечур приготовили про участных презентацію русиньскых кроїв, рушників і образів од Антона Ковача – русиньского маляря із Мадярьска.

Загрузка...

"Кляті москалі"(Мантра шовіністів), добилися визнання національної меньшини Русинів у США, Канаді і половині Євродержав - загалом у 23 державах! В десяткові демократичних держав, не таких корупційних, проведена кодифікація Русинської мови, працюють школи і кафедри!

«Маю честь повідомити Вашому Превосходительству» (Частина І)

Однозначно, Балога Віктор Іванович зробив дуже багато для свого Народу, для Закарпаття, але в той же час Балога В.І. з Петьовкою В.В. фінансують у Тячівському районі місцеву газетку "справа честі", що видає ярий антирусин Петро Дідух, син котрого топтався біля облради по нашому Русинському Прапорові, визнаному в 23 державах: США, Канаді і половині Євродержав.

ВЕЛИКИЙ ДОГОВІР, між США і Китаєм знищить Росію та розділить Світовий миропорядок між двома наддержавами.

Блокування 2-3 теплоелектростанцій із десяти, котрі належать Януковичу, і складають 5% енергосистеми України - НЕ МОЖЕ ПРИВЕСТИ ДО ПОРУШЕНЬ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ України, а лише до зменьшення забезпечення окремого району Донецької і Луганської області!!!

Силові структури Закарпаття ігнорують наростання міжнаціонального протистояння між титульною нацією Закарпаття і ультранаціоналістами. Наростання міжнародних протиріч завжди приводить до силового протистояння. Звернення наше до силових структур та влади - проігноровані.

1. Історичний Прапор Закарпаття офіційно прийнятий в 1921 році.
2. Історичний Прапор Закарпаття - один із Прапорів, що розглядався облрадою, як Прапор Закарпаття.

Держава - де 100% влади находяться в руках групки олігархів, держава - де 99% корисних копалин належить 5-6 олігархам, держава - де 90% майна належить цим злодійським сім'ям, держава - де весь газ, нафта, електроенергія належать цим же 5-6 олігархам, держава - де 95% банків належить цим же сім'ям, держава - де 99% бюджета ділять баригоолігархи, держава - де 5-6 сім'ями олігархів безнаказано вкраде

Результатом, так званої "демократизації" суспільства і так званих "реформ" в Україні стало десятикратне (в деяких сферах стократне) збільшення держслужби за період незалежності.

Ориентация Трампа на внутренние проблемы США, однозначно изменит всю мировую политику и политику Украины.

Володимир Фенич - історик, науковець признаний Світом! Якого з радістю заберуть університети Словакії, Сербії, Польші, Канади - де поважаються Права Людини, де людина має право досліджувати історичні факти, а не бути рупором ультранаціоналістів засуджених Світовою спільнотою. Всі знаємо, що є історичні дисертації написані під диктовку КГБ, але Фенич посмів вийти за рамки накреслені КГБ...

Українські олігархи-"патріоти" придумали спосіб продавати Європі повітря!!! Вони закачують у сховища до 100 мільярдів кубометрів російського газу і 20 мільярдів кубометрів повітря. Потім із суміші 100 мільярдів відправляють в Європу, а 20 мілярдів продають українцям???

На благословенну землю Русин - Подкарпаття у 1944 році ступив кирзовий чобіт совецкого окупанта, розтоптавши нашу віру, символи, мову, школу, історію, традиції...

Не вижу скандала, націоналісты давно мішают нам проводити зборы і З'їзды, але мы на них не даєме увагы.

Найшла коса на камінь - туй з одного боку Русинські націоналісты - з другого українські націоналісты...
Но націоналісты усіх стран мают Международный Договор про пуддержку націоналістичных двіженій... Согласно сього Международного Договора Русинські націоналісты мусят пуддержовати українськых, а українські - Русинськых у всіх їхніх ділах...

Прошу пробачення у друзів і читачів, бо рахую, що не можна лукавити і вітати Вас із святом Свободи і Гідності... Нація, що допустила до влади злодіїв і перевертнів не має Свободи, а має непосильне ярмо! Нація - кращі сини якої гнояться по тюрмах, а злодії і перевертні жирують і насміхаються над патріотами не має Гідності!

В 5 віці Русини-Карпи вигнали з Правобережної пра-України Кельтів - створивши свою державу - Рутенію, яку в 5 віці розбили Гуни, відкинувши Карпів за Карпати, чим скористалися племена, що прийшли з Ірану на пра-Україну. В 6-7 віці Хорвати прийшли з Ірану на Галичину, але Русини в той час жили в Панонії (нині територія Венгрії).

За розстрілом в Мукачеві проглядаються кукловоди з росії.
Максимально зацікавлений в екскалації ситуації на Україні є путін і його кум...
Зі слів Михайла Лані, Правий Сектор Закарпаття було запрошено для розмови. В пресі фігурує другий формат зустрічі - "стрілка", на яку обі сторони з'явились в повній бойовій.
Провокацію, або стрілянину, зі слів очевидців розпочали силові структури...

Академік Пол Роберт Магочи (Канада) посітив засідання Президії Народной Рады Русинов в Домі Русина город Мукачев, де присутствовали керовникы бурше 20 організацій Закарпаття. Академік выступив з докладом про положеніє Карпатськых Русину в Україні і нынішню ситуацію в Україні. Русины пуддержали доклад академіка Пола Магочій.

Як особистий здобуток влада вихваляє зменшення ціни реверсного газу майже вдвічі, до 245доларів за тисячу кубометрів, забуваючи що собівартість українського газу складає 50-70 доларів за тисячу кубометрів.
Якщо закупівельна ціна газу зменшується в два рази, чому продажна ціна газу для населення зростає в СІМ разів???

Рассматривая отношения России с Миром за последние 300 лет можно заметить синусоидальную закономерность, то есть периодичность в ухудшениях и улучшениях отношений. Одновременно отмечаем длительную подготовку населения к тем или иным изменениям отношений, что можно проследить от Петра Первого до Путина.

Украина, как любое государство имеет врагов. На сегодня мы имеем двух основных врагов: внешнего и внутреннего.
Внешним и основным врагом Украины на сегодня есть президент россии - особь с комплексом Наполеона.
В интервью 2000 года на вопрос: - Возможен ли захват Крыма россией? путин ответил: - Только в случае моего умопомешательства!

Завжди підтримував і підтримуватиму федеративний устрій України!
Автономія - це конкуренція, а нинішній тоталітаризм, чим краще?
Федералізація - це вибори ефективного менеджера, тоталітаризм - призначення неповноцінного партфункціонера.

На фінансування нацменшини Русинів багато країн виділяють сотні тисяч доларів. Керівники Русинських організацій ввели в керівництво своїх родичів, сім'ю і по 20 років керують, не бажаючи допускати до фінансування других Русинів. Росія проводить агресивну роботу по підкупу керівників на Закарпаттю, тим самим вносячи дестабілізацію в ситуацію.

Гривневі показники бюджету України за 2014, 2015 роки ідентичні - 435 міліардів гривень, але змінився доларовий еквівалент гривні. Якщо в 2014 році долар вартував 8,3-8,6 гривень, то зараз його ціна 18-19 гривень в залежності від регіону, тобто гривня обвалилась в 2,1 рази. Аналогічно в 2,1 рази обвалився бюджет України. В 2,1 рази обезцінились наші зарплати, пенсії, соціальні виплати.

Географічне центральноєвропейське розташування України, автоматично ставить нас в позицію світового перехрестя, в позицію буфера між "капиталистическим Миром" і "социалистическим Лагерем".
Дана позиція має багато преференцій і багато недостатків, але тим і відрізняється мудрий керівник, що використовує лише переваги ситуації і максимально нівелює втрати.

Як відомо, на протязі певного часу більша частина Тячівщини і Рахівщина об'єднана в єдиний територіальний виборчий округ. Симпатії тячівчан і рахівчан частково різняться, але результатом завжди є спільний знаменник.

95985372615.jpg
Американо-канадский инвестор, меценат русинства миллиардер Стивен Чепа, предки которого являются выходцами с территории Закарпатья, который приобрёл контрольный пакет акций деревообрабатывающей фабрики "Старвуд Закарпатье"- Вилоцкий ДОК.