ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Блог пользователя Палінкаш Іван Іванович

Декларація
про принципи співробітництва між Українською РСР та
Угорською Республікою по забезпеченню прав
національних меншостей

Дата підписання: 31 травня 1991 р.
Набуття чинності: 31 травня 1991 р.
Українська Радянська Соціалістична Республіка і Угорська

Закон безграмотний і загостряє міжнародні відносини з усіма сусідніми державами - тому не потрібен!
Проблеми з знанням державної існують, але Україні не на часі загостряти міжнародні відносини, займаючи перші місця по корупції, обнищанні Народу, смертності і попранні прав Людини.

Загрузка...

В днях 29-го юнія аж 2-го юлія хорватьске місто Осієк гостило делеґатів XIV. Світового конґресу Русинів (СКР) і VIII. Світового форуму русиньской молодежі (СФРМ). Делеґаты і гості зачали сходити ся до Осієку уже в четверь. Орґанізаторы на першый вечур приготовили про участных презентацію русиньскых кроїв, рушників і образів од Антона Ковача – русиньского маляря із Мадярьска.

"Кляті москалі"(Мантра шовіністів), добилися визнання національної меньшини Русинів у США, Канаді і половині Євродержав - загалом у 23 державах! В десяткові демократичних держав, не таких корупційних, проведена кодифікація Русинської мови, працюють школи і кафедри!

«Маю честь повідомити Вашому Превосходительству» (Частина І)

Депутат Петьовка В.В. фінансує у Тячівському районі місцеву газетку "справа честі", що видає ярий антирусин Петро Дідух, син котрого топтався біля облради по нашому Русинському Прапорові, визнаному в 23 державах: США, Канаді і половині Євродержав.

ВЕЛИКИЙ ДОГОВІР, між США і Китаєм знищить Росію та розділить Світовий миропорядок між двома наддержавами.

Блокування 2-3 теплоелектростанцій із десяти, котрі належать Януковичу, і складають 5% енергосистеми України - НЕ МОЖЕ ПРИВЕСТИ ДО ПОРУШЕНЬ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ України, а лише до зменьшення забезпечення окремого району Донецької і Луганської області!!!

Силові структури Закарпаття ігнорують наростання міжнаціонального протистояння між титульною нацією Закарпаття і ультранаціоналістами. Наростання міжнародних протиріч завжди приводить до силового протистояння. Звернення наше до силових структур та влади - проігноровані.

1. Історичний Прапор Закарпаття офіційно прийнятий в 1921 році.
2. Історичний Прапор Закарпаття - один із Прапорів, що розглядався облрадою, як Прапор Закарпаття.

Держава - де 100% влади находяться в руках групки олігархів, держава - де 99% корисних копалин належить 5-6 олігархам, держава - де 90% майна належить цим злодійським сім'ям, держава - де весь газ, нафта, електроенергія належать цим же 5-6 олігархам, держава - де 95% банків належить цим же сім'ям, держава - де 99% бюджета ділять баригоолігархи, держава - де 5-6 сім'ями олігархів безнаказано вкраде

Результатом, так званої "демократизації" суспільства і так званих "реформ" в Україні стало десятикратне (в деяких сферах стократне) збільшення держслужби за період незалежності.

Ориентация Трампа на внутренние проблемы США, однозначно изменит всю мировую политику и политику Украины.

Володимир Фенич - історик, науковець признаний Світом! Якого з радістю заберуть університети Словакії, Сербії, Польші, Канади - де поважаються Права Людини, де людина має право досліджувати історичні факти, а не бути рупором ультранаціоналістів засуджених Світовою спільнотою. Всі знаємо, що є історичні дисертації написані під диктовку КГБ, але Фенич посмів вийти за рамки накреслені КГБ...

Українські олігархи-"патріоти" придумали спосіб продавати Європі повітря!!! Вони закачують у сховища до 100 мільярдів кубометрів російського газу і 20 мільярдів кубометрів повітря. Потім із суміші 100 мільярдів відправляють в Європу, а 20 мілярдів продають українцям???

На благословенну землю Русин - Подкарпаття у 1944 році ступив кирзовий чобіт совецкого окупанта, розтоптавши нашу віру, символи, мову, школу, історію, традиції...

Не вижу скандала, націоналісты давно мішают нам проводити зборы і З'їзды, але мы на них не даєме увагы.

Найшла коса на камінь - туй з одного боку Русинські націоналісты - з другого українські націоналісты...
Но націоналісты усіх стран мают Международный Договор про пуддержку націоналістичных двіженій... Согласно сього Международного Договора Русинські націоналісты мусят пуддержовати українськых, а українські - Русинськых у всіх їхніх ділах...

Прошу пробачення у друзів і читачів, бо рахую, що не можна лукавити і вітати Вас із святом Свободи і Гідності... Нація, що допустила до влади злодіїв і перевертнів не має Свободи, а має непосильне ярмо! Нація - кращі сини якої гнояться по тюрмах, а злодії і перевертні жирують і насміхаються над патріотами не має Гідності!

В 5 віці Русини-Карпи вигнали з Правобережної пра-України Кельтів - створивши свою державу - Рутенію, яку в 5 віці розбили Гуни, відкинувши Карпів за Карпати, чим скористалися племена, що прийшли з Ірану на пра-Україну. В 6-7 віці Хорвати прийшли з Ірану на Галичину, але Русини в той час жили в Панонії (нині територія Венгрії).

За розстрілом в Мукачеві проглядаються кукловоди з росії.
Максимально зацікавлений в екскалації ситуації на Україні є путін і його кум...
Зі слів Михайла Лані, Правий Сектор Закарпаття було запрошено для розмови. В пресі фігурує другий формат зустрічі - "стрілка", на яку обі сторони з'явились в повній бойовій.
Провокацію, або стрілянину, зі слів очевидців розпочали силові структури...

Академік Пол Роберт Магочи (Канада) посітив засідання Президії Народной Рады Русинов в Домі Русина город Мукачев, де присутствовали керовникы бурше 20 організацій Закарпаття. Академік выступив з докладом про положеніє Карпатськых Русину в Україні і нынішню ситуацію в Україні. Русины пуддержали доклад академіка Пола Магочій.

Як особистий здобуток влада вихваляє зменшення ціни реверсного газу майже вдвічі, до 245доларів за тисячу кубометрів, забуваючи що собівартість українського газу складає 50-70 доларів за тисячу кубометрів.
Якщо закупівельна ціна газу зменшується в два рази, чому продажна ціна газу для населення зростає в СІМ разів???

Рассматривая отношения России с Миром за последние 300 лет можно заметить синусоидальную закономерность, то есть периодичность в ухудшениях и улучшениях отношений. Одновременно отмечаем длительную подготовку населения к тем или иным изменениям отношений, что можно проследить от Петра Первого до Путина.

Украина, как любое государство имеет врагов. На сегодня мы имеем двух основных врагов: внешнего и внутреннего.
Внешним и основным врагом Украины на сегодня есть президент россии - особь с комплексом Наполеона.
В интервью 2000 года на вопрос: - Возможен ли захват Крыма россией? путин ответил: - Только в случае моего умопомешательства!

Завжди підтримував і підтримуватиму федеративний устрій України!
Автономія - це конкуренція, а нинішній тоталітаризм, чим краще?
Федералізація - це вибори ефективного менеджера, тоталітаризм - призначення неповноцінного партфункціонера.

На фінансування нацменшини Русинів багато країн виділяють сотні тисяч доларів. Керівники Русинських організацій ввели в керівництво своїх родичів, сім'ю і по 20 років керують, не бажаючи допускати до фінансування других Русинів. Росія проводить агресивну роботу по підкупу керівників на Закарпаттю, тим самим вносячи дестабілізацію в ситуацію.

Гривневі показники бюджету України за 2014, 2015 роки ідентичні - 435 міліардів гривень, але змінився доларовий еквівалент гривні. Якщо в 2014 році долар вартував 8,3-8,6 гривень, то зараз його ціна 18-19 гривень в залежності від регіону, тобто гривня обвалилась в 2,1 рази. Аналогічно в 2,1 рази обвалився бюджет України. В 2,1 рази обезцінились наші зарплати, пенсії, соціальні виплати.

Географічне центральноєвропейське розташування України, автоматично ставить нас в позицію світового перехрестя, в позицію буфера між "капиталистическим Миром" і "социалистическим Лагерем".
Дана позиція має багато преференцій і багато недостатків, але тим і відрізняється мудрий керівник, що використовує лише переваги ситуації і максимально нівелює втрати.