ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

На Рахівщині хочуть якнайшвидшого призначення нового голови задля забезпечення життєдіяльності району

У п’ятницю в Рахові знову мітингують. Близько півтисячі учасників в черговий раз вийшли під районний будинок культури, аби висловити свою позицію – на посаді голови Рахівської районної державної адміністрації вони хочуть бачити Івана Сурмачевського.
Висловити підтримку Івану Сурмачевському та закликати до урегулювання конфлікту до Рахова приїхали представники чи не всіх населених пунктів району – депутати сільських та селищних рад, підприємці, місцева інтелігенція, керівництво районного центру, учасники Майдану в Києві.
Серед мітингувальників шановані в районі люди: Юрій Гавʹюк, член національної спілки художників України, Василь Дряшкаба, заслужений лікар України, підприємець Володимир Саїк, Петро Ференц, сільський голова с. Богдан, Лілія Ільчук – заступник директора з виховної роботи Великобичківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Оксана Севч, депутат Рахівської міської ради, Ірина Вербіцька, депутат районної ради, заступник головного лікаря Рахівського центру ПМСД, безпосередні учасники лютневих бойових подій на Майдані - Михайло Пукіш, заступник директора з навчально-виховної роботи ЛужанськоїЗОШ І-ІІІ ст., депутат райради та Іван Лета – вчитель географії Великобичківської ЗОШ - інтернату І-ІІІ ст. Вони закликали до зважених дій та припинення суперечок. Адже для стабілізації ситуації в районі потрібно якнайшвидше призначати керівництво РДА, район сьогодні потребує фахових управлінських рішень.
Як зазначали на мітингу, в країні - надзвичайно складна політична та економічна ситуація, на східному кордоні досі загроза вторгнення, тому політичні суперечки сьогодні не на часі.
На думку мешканців району, Іван Сурмачевський – достойна кандидатура зайняти крісло голови району. Людина з досвідом, позитивні напрацювання котрої досі пам’ятають. Іван Михайлович - фаховий керівник здатний взятися за роботу та вирішити усі проблемні питання району у цей непростий період. З цим погоджуються і учасники революційних подій на київському Євромайдані, котрі зачитали відкритого листа-звернення до громадськості Рахівщини, у якому закликають підтримати кандидатуру Івана Сурмачевського.
Також цього дня перед будівлею РДА зібралося кількадесят опонентів Сурмачевського, які після нетривалих виступів долучилися до мітингу перед будинком культури. Вигуками та плакатами проти Сурмачевського, вони намагалися сфотографуватися на фоні громади та зірвати мітинг. Цього не вдалося зробити, адже кількість мітингарів-опонентів була значно меншою.

Комментарии

Думаю що сись Сурмачевський най іде собі додому в Тернопіль а не тут понти колотить в Рахові у нас є свої гуцули місцеві а не поляки тернопольські

айно, по ходу народ не хоче бачити Сурмачевського на посаді голови Рахівської РДА, оскількі в свій час він мало що зробив для району. Люди хочуть бачити особу нову, яка проявить себе. Куда дивилась районна адміністрація і районна рада коли багато підприємців у районі сплачують заробітну плату робочим у конвертах. Якщо пробігтися по магазинчиках, барах і по іншим приватним підприємцям, картина стане ясною, що бюджет району багато втратив. Думаю ож ситуація на далі поправима, якщо прийде справжній газда.

маю надію І. Сурмачевський забезпечить чисті і прозорі вибори у районі. І все таки рошен смачний шоколад!

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Ограничение в 550 символов, осталось: 550
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов