ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Русинськоє питання на Україні!

В нинішній час досить часто ми чуємо з телеекранів і читаємо по інтернетови про Карпатських-Русинів досить протиричиву інформацію, якщо одні пишуть одне так другі зовсім протилежну інформацію надають про русинське питання.
В основному Русинське питання на Україні виникає тільки із за української влади яка нібито непомічає прагнення карпатських-русинів на право самосвідомості і узаконення права на культурну особливісь .
На сьогоднішній день із за ігнорування влади ми бачемо що ряд самозванців як зовні так і з нутрі україни прикриваючись Карпото-Русинським народом проводят провокації як з боку українофільських так русофільських течій, проводячи різні інформаційні акції, поширюючи через засоби масової інформації різні провокативні матеріали.
На які Русини нічого неможуть протиставити оскільки себе не чуствують захищиними українським законодавством.
Також ми побачили що українські націоналісти наче спеціально таким як Петро Гицько підігрують роблячи з русинського народа на україні сепаратистів, хоча небачу ніякої логіки в їх діях, як можна заробляти голоси і себе піарити провокуючи на конфлікт одних з самих мироволюбивих народів в Европі. Хотілось би спитати невже піар для українських політиків важливіший за мир в їх державі?
Підмічу те що Русини нічого такого не просять, і не просили, що противоречить конституції України, тільки ряд пунктів які мають всі національні меншини, це надати право на вивчення своєї мови в школах, а також на державному рівні признати Карпатських-Русинів як національну меншину, що дасть гарантії на збереження від асиміляції та захист своєї культурної спадщини і традицій.
Те що ряд русинських організацій просять автномії підкреслюю двічі це неявляєся сепаратизмом оскільки автономії просили в складі Української держави і згідно референдума після розпаду союзу.
Нащод елементів котрі останнім часом досить широко засвітилися і проголошують себе єдиними найсправжніми Русинами а всіх Русинських патріотів обливають багном,хотя самі і заробляючи свій хліб на чорному піарі. І чомусь ніхто з українських організацій не помічать те що неодна світова Русинська громада їх не признає, а коли виходить якась провокація так сразу тут як тут все бачать.
Надіємеся що поскорше відкриються очі на ці факти і помилки будут ісправлені, Україна іде в Европу де Карпатські-Русини мають закріплені права як народа в дисядках сусідніх з україною державах в тому числі і за океаном, в яких свободно діють русинські школи проводяться дисядки фистивалів і других заходів. Токщо надіємось на те що україна перийме досвід тих держав де діють русинські громади, і більше ніколе не буде виникати питання на україні русинів як народа.
1390382903.jpg

Комментарии

Якийсь iдiот шось написав ай непудписався. Тому кажу iдiот. А тому понизив рiвень коментарiв а дискусii

Покыщо вы ідіотом выглядаєте, кить щось не так так ОБГРУНТУЙТЕ ТОТО! Каждый валовчный паскудно говорити, а от щось нормально поговорити одиниці бо для того треба розум мати !

Нам, русинам, треба серьозно задуматися над тым, як мы дале жити будеме. На Украйину ніщо ся надіяти, бо вна нич неваловшна. Правильно пише "[b]місцевий[/b]", коли каже, ош такі наші "правителі", ги Чубірко, а серед них є і много заперевальных, оті за гроші і маттір рудну, што їм цицьку давала, продадут. У порувняні із ними, циганські біровы сут справжні ангелы. І уд завидовського клану ніщо нам чекати, бо їх гроші (ай, там будут уд пув- до єнного міліарда €) сут у Швейцарії.

Завто єдиный выход, ги каже "[b]місцевий[/b]", нам треба уб'єднатися у "Єдиный Конґрес Подкарпатськых Русинув". Так як галичаны того не хотят, то они зашлют на тот Конґрес свойу аґентуру обых шпіонили, аводь пуйдут у открыту: пришлют провокаторув: сбу-шникув іх Галичины. Завто май розумно буде, обых такый Конґрес состоявся у Восточнуй Словаччині. Не вижу проблем обы ото не мож было реалізовати. Політичный выконком Конґреса Подкарпатськых Русинув має мати свою акредитацію у Восточнуй Словаччині.

А чи стойить такоє питання на Україні ? Русини як народ в цілому ліквідовані . Історична память стерта , мова забита , культура асимільована . Їх нащадки уже не вважавуть себе русинами . Лишилося лише ліквідовати зимлю , на яків они колись проживали . Територіальна реформа "успішно" завершить процес . А поодинокі спробі дідиків щто щи помнять русинство , умолити у Києва бодай якусь культурну автономію , властив розціняться як сепаратизм , колабраціонізм , попитка пудорвати державність України .

А чи стойило такоє питання на РОСИИ чи СССР ? Украинце, як народ в цілому не екзистовали. Бола новая историческая общость -Савецкий НАРОД. Память знищовалася , мова забовалася, культура асимільовалася .Нащадки уже не вважали себе украинцями. Лишалося лем прибрати до рук зимлю , на яків они колись проживали .А поодинокі спробі дідиків умолити у Москви якусь незалежншсть , властьов розціньовалися як сепаратизм , буржуазний нацiйоналiзм, попитка пудорвати державність iмперiйи.
АЙБО - тиха вода камiнь точить, а нишньой болото - тем более

Так та не так . Українську мову викладали в школах . В паспорті писали - українець . Україна била держава з кордонами , гербом , прапором , член ООН . Што з перечисленого мали русини після приєднання ?

но и што с того ? Украина декларуе свою приверженость европейским ценностям, ООН рекомендуе УКраини вызнати русинську народнiсть, кончиться война -прийдеся штось робиты, дальше спрыговаты з темы буде собi дороже. Уже по событиям в Крыму Украина зо скрыпом приедналася до договоренностям по правам корiнных народу. А як зайдеме до ЕС, то нихто Украину вже нич i звiдати не буде
Про "спiвучу i саловьину" - вшитка молодеж по варошам бесiдуе по руськи, мадярськи цi по нашому.За села нич i не кажу.Шкода украинським вучительом вобще ту зряплату платиты

XIX vek - Rossija tjurma narodov.
XXI vek - Ukrajina rodina bratskih narodov.

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Ограничение в 550 символов, осталось: 550
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов