ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

А ми й так русини, лем не такі, як дахто би хотів нас відіти.

Перед виборами один нафталіновий політик на свому цетлику написав, ош коли я стану депутатом Закарпатської обласної ради, то вшиткі Закарпатці од тогди й навхтема будуть мати всягди, де лем захотять напис, ош ми «русины». Неборак, недодумався нич ліпшой як на фоні синьо-жовтого національного прапору, намалювати «русинського мадвідя» від одіозного «С і К». Тоти панове гризуться між собов за гроші Магочі & company, намагаються вислужитися перед паном й булше уравати… ні, ні, не для русинів Закарпаття бідарів-горян, вишніх і нижніх кінців краю Срібної Землі, шо і так знають – ми – русини-українці, що зберегли свою назву «русин» від діда-прадіда, від часів білих хорватів. Не треба, то є не файно на виборах тягнути смолі з русинів, лем би прорватися до б’юджетного корита. Такі небораки хотять стати захисниками нації «русинів». Не пучтеся, недоумки, ми й так є такі, якими нас створив цивілізований європейський світ і наша сьогоднішня держава, що прагне в Європу не потребує й ми не потребуємо вашого захисту. За нас колись заступився великий будитель-русин Олександр Духнович. Він сказав, що «за горами не чужі ж бо, а свої». Русинам Закарпаття добре відомо хто є хто сьоодні в новітньому русинському політиканстві, за що бореться й за що має кожного русина.
Закарпатські русини-українці. Скільки раз спекулювали на цій назві різні 11111.jpgполітики! Але жоден з них не досягнув свого, бажаного політичного чи економічного комфорту. Чому? Та тільки тому, що не відштовхувався від історичної правди, менталітету автохтонів Закрапаття: лемків, бойків, гуцулів, власне, українців-вихідців з центральних й східних областей України, які потрапили в наш край з арміями українця генерала Паскевича, що колись душив Європу, козаками генералів Кутузова, що проходили нашим краєм й потім тут залишилися назавжди… З цих людей «новітні лідери» «новітньої європейської нації» хочуть зробити ще новітнішу націю в центрі Європи. Не тужтеся, не вийде. Не тому, що хтось «на верху» не хоче того, а тому, що це не є історично виправдано та й закарпатці вже вирішили до кого вони належать. Врешті в світі це теж вже не актуально. Цівілізована Європа й світ давно не пишуть в паспортах й на руках людям якої вони національності. Вони створюють для людей комфортне життя й рухаються вперед. Русини-українці Закарпаття з ними разом хочуть тягнути воза вперед, а не назад.

Комментарии

авторе куш! іди недойобку у пи...з...ду материну домü за перевал!

Русин-Українець! Сесе як?

тягнути воза кинь та осел разом неможуть

А бог в серці є писак від ЛЮЦІФЕРА

авторе, дрымбай собі маттір, котра тя усрала недойобка.

Автора родила матір, а тебе жилику килавий руськім міром напевно уд палинкі і усрала, коли ригала раком на бударі, а її мало подримбував красноармієць... ось і улізло с утроби сякоє чудо ги ти.

Автор судить як більшість інтелектуальних людей, москалі і гукани най йдуть лісом їх місце у хлівові поряд з козами ай баранами.

Йой, автор - мудак, лем щи на ся забыв одіти вышыванку ай шаравары.

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Ограничение в 550 символов, осталось: 550
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов