ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

П.Гецко - породження кремлівської пропаганди

Російські інформаційні агенції, телеканали та Інтернет-контент цієї країни переповнені дешевим піаром та рекламою «русинів» від знаменитого кремлівського холуя Петра Гецка – «прем’єр-міністра подкарпатской руси» по-сумісництву - «председателя президии сетевого русинского движения», а по суті – утікача, який вже тривалий час проживає на території держави-агресора Росії.
Яким же чином П.Гецку вдається вводити в оману таку велику кількість наших співвітчизників? Звичайно ж, сам він з себе нічого не представляє. Проживає в Росії, систематично популяризується на пропагандистських телеканалах, звідки поливає брудом все українське. Кому ж вигідно і хто оплачує виступи на телебаченні цього кремлівського холуя? Відповіді на ці питання напрошується самі-собою.
У багаточисельних антиукраїнських «русинських» форумах Гецко та його кремлівські куратори намагаються, у вигідному для росіян, а вірніше їх президенту Путіну, руслі коментувати ситуацію як у Закарпатті, так і в Україні загалом. Для цього Гецком штучно створено ілюзію широкої підтримки своєї діяльності, за рахунок постійної презентації нових антиукраїнських організацій русинського спрямування на зразок «Мережевого русинського руху», «Організації закарпатських заробітчан», «Організації закарпатських підприємців», багаточисельних русинських конгресів, форумів, круглих столів, конференцій тощо.
А нещодавно, 17 жовтня в м. Москва нібито відбулись установчі збори «Міжнародного Центру «Матіца Русинів». Що ж це за організація? Яку користь вона може принести русинам з території країни-агресора? Хто є її членом? Та ще багато запитань виникає до Гецка.
У недалекому 2008 році переважна більшість русинських організацій Закарпаття відмежувалась від автономістських і сепаратистських ініціатив Гецка та «духовного русинського лідера» Димитрія Сидора, що зійшов з щабелів спецслужб РФ після засудження українською фемідою. Проте, діяльність цих двох «русинів-московитів» завдала непоправної шкоди зачатку відновлення забутої культури русинів нашого краю. Навіть тепер, русинські активісти, популяризуючи древню русинську культуру, мову, звичаї, не можуть подолати те клеймо «зрадника» і оговтатись від сепаратистських заяв та діяльності Гецка та його російських кураторів Михайла Дронова, Кирила Фролова, Григорія Миронова та інших не менш одіозних персоналій Кремля.
Як наслідок, у пересічного мешканця Закарпатської області слово «русин» асоціюється з автономізмом, сепаратизмом, а подекуди зі зрадою батьківщині. І це все завдячуючи Гецку.
Переглядаючи низку відеороликів, інтерв’ю та коментарів цього «псевдорусинського рупора», виникає відчуття, що слухаєш неосвідчену та неврівноважену імпульсивну людину. Подейкують, що він має психічні відхилення скритно лікується у психзакладі Росії.
На початку 2015 року навіть відомий Закарпатський політик і бізнесмен Віктор Балога висловився про Петра Гецка: «… Гецко - прекрасний зразок російської пропаганди, фейк, передрукований з посиланням на «об’єктивну і незаангажовану агенцію ТАСС».
Земляки Гецка з Кушниці, що на Іршавщині, коментуючи виступи і публікації останнього кажуть, що такої ганьби вони ще не знали. І в той час, коли на Сході України йде війна проти Росії, найманці якої вбивають найкращих синів нашого краю, Гецко дозволяє собі висловлювання на кшталт необхідності розподілу України та наводить підготовлені Кремлем штами про відсутність історичних даних щодо існування України. Кому це вигідно? За чиєю вказівкою та фінансовій підтримці, Гецко компрометує закарпатців та Україну в цілому? Відповіді на ці питання треба шукати у самій Москві, а точніше адміністрації Путіна.
Сам Гецко останні 5-6 років взагалі не був на Закарпатті. Воно і зрозуміло: по-перше, його оголошено в офіційний розшук, а по-друге, тут йому прийдеться «зустрітись» не з віртуальними, а реальними русинами.

Комментарии

Докi тaкi нeдороблeнi, ги aвтор сього пaсквiля брeшуть из пу кaпуры, Гeцко, хоть якый бы овун нe быв, робить своє дїло. Помaлы робиш, дaлшe дуйдeш. A кiдь и Донaлд Трaмп ся придaсть до Путiнa, пaк ушитко пуйдe скоршe.

Ци годен чилядник, який у 54 роки не має сім'ї боти Русинським авторитетом?
Ци годен чилядник, од якого одказалися усі родичі у Кушници боти Русинським авторитетом?
Ци годен чилядник, що 30 року жиє у москві і робит на москву боти Русинським авторитетом?
Результатом роботи останнього є результат перепису в росії, де жиют 200 тисяч Русин, а Русинами записалися 225 чоловік???
А заінтересованость гецка фатьовами, а не жонами, противоречит противоречит, не лише Русинським цінностям, но і Біблейним.

Проголосовать за!

Рейтинг: 0

Вы проголосовали ‘за’

А ты на що годен, срати на русину за печеньку американську.

Проголосовать против!

Рейтинг: 0

Вы проголосовали ‘против’

Ай як! Петро Іванович Гецко є неоспоримьій авторитет для нас русинув, бо овун є Президент Автономной Республікьі Подкарпатська Русь - суб'єкта межинародного права!
Украйина є за Верецькьім перевалом, починатся у с. Тухолька.

Слава Русинам - авиохтонному народу Автономной Республікьі Подкарпатська Русь - суб'єкта межинародного права!

Слава труськам, слава чампашній копоні гейцка. Пеця гейцко наш бімбов.

100% опрошенных закарпатцев считает, что гейцко душевнобольной сепаратист.
93,3% опрошенных закарпатцев из вариантов будущего гейцка, считает его падение и правращение в постоянного жителя дурдома.

А ты майже в дурдоми опросы проводиш .

Пушов вон гувняк смолавий.

А ты из чикоша гавкнув????????

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Ограничение в 550 символов, осталось: 550
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов