ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Коли вже шакали наїдяться???

Блокування 2-3 теплоелектростанцій із десяти, котрі належать Януковичу, і складають 5% енергосистеми України - НЕ МОЖЕ ПРИВЕСТИ ДО ПОРУШЕНЬ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ України, а лише до зменьшення забезпечення окремого району Донецької і Луганської області!!! Основною проблемою ТОРГІВЛІ НА КРОВІ є часткове припинення реалізації вугілля Януковича, Ахметова в яку обов'язково входить часка владної верхівки України.
Чи є в України компенсаторні механізми? Однозначно, бо вони і були прийняті на засіданні Кабінету Міністрів 15.02.2017р.. Було прийнято рішення компенсувати втрати, збільшивши потужність атомних енергоблоків. Але ми знаємо, що вартість кіловати атомної енергії меньше копійки, а теплової угольної близько гривні - тобто в сотні раз меньше. Атомними енергоблоками Україна може компенсувати майже всю теплову генерацію енергії, але тоді Ахметов, Янукович і сьогодніщня влада залишаться без прибутків! Чому у нас не розвиваються альтернативна енергетика? - Тому, що тоді нікому не потрібен буде антрацит Януковича, Ахметова, і не буде відкатів сьогоднішній владі!
На КМ декларується, що в зв'язку з компенсацією атомною енергетикою необхідно збільшити ціну електроенергії??? Якщо в складовій ціни збільшиться складова атомної енергетики - то собівартість повинна зменьшитись, а з нею і вартість, як то відбулося у всій Європі.
Нічого особливого в збільшенні складової атомної енергетики немає - енергосистема Франції і Японії на 80% складається із атомної енергетики, що в 2 рази більше ніж в Україні.
Одне не зрозуміло, якщо в Україні 40% енергетики атомної по ціні 0,3-0,5 копійок, чому ціна катастрофічно зростає і далі зростатиме??? Коли вже шакали наїдяться???

Комментарии

Проголосовать против!

Рейтинг: -1

Вы проголосовали ‘против’

Уряд заявляє, що дозволу на експорт антрацита немає - брехня!!! В 2014 році виданий дозвіл на вивіз 30 тисяч тонн в рік у Словакію із "ЛНР". Досі діє договір поставок електрики в Крим. Компенсаторні механізми атомних енергоблоків дозволяють зупинку 5 із 10 теплоелектростанцій. До речі зараз, при падінні ціни газу, собівартість кіловати одинакова газу і вугілля. то можливо потрібно перейти на газ? Чому в Україні не розвивається відновлювана енергетика? Чому не ставлять вітряки, якщо сто років тому на Україні стояло сотні тисяч млинів-вітряків?

Завдяки сонячному вітряному дню Німеччини, сукупне виробництво сонячної, вітрової, гідро та біоенергетики досягло 87% від загальної кількості, що виробляється.
Ціни на електроенергію пішли в мінус протягом декількох годин, а це означає, що виробники доплачували споживачам електроенергії.
У 2015 році частка відновлювальної енергетики в Німеччині складала 33%, до 2050 року ця частка планується на рівні 100%.
Вітрові турбіни в Данії вже теж іноді генерували більше електроенергії, ніж споживає країна, і надлишки експортувалися в Німеччину, Норвегію

30% заблокованих перевезень це Закарпатський ліс кругляк, який заборонений до вивезення згідно Законодавства України!!!

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Ограничение в 550 символов, осталось: 550
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов