ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Для чого Л.Ступак навідувалася в УЗЕ?

stupak.jpg
Днями команда псевдоактивістів на чолі з Ларисою Ступак навідалася до Управління захисту економіки в Закарпатській області при Національній поліції України, де взялася «наводити порядки» на свій лад. А цей от «СВІЙ ЛАД» пані Л.Ступак продиктував такий собі відомий ужгородський активіст-пол.діяч «Б.Р.»(в Ужгороді відомий на прізвисько «міньор»), Причини найму останнім Л.Ступак and ко дуже прозаїчні – особистий «зуб» на УЗЕ (і як кривдників колег так і через прикриття ними саме «кришованих» гральних точок в Мукачеві та Ужгороді). Та і вартість одного виїзду бригади «активістів» виявилася смішною для «великого ужгородського комбінатора» – всього навсього 250$.

І пані Лариса з компанією взялися відпрацьовувати покладені на них матеріальні надії замовника. Алгоритм їх дій в УЗЕ нічим не відрізнявся від попередніх походів до правоохоронних органів. Вони просто «паралізували» роботу всього відомства, виловлюючи керівників, заступників і пересічний персонал. І привід в них був ніби особистий – міліонні їх заяви по лісу, тих же гральних закладах (які їм відмовили у «наданні благодійної допомоги»).

Та тут проявляються «незручні» для Л.Ступак факти – будучи на посаді зам мера Чопу пані Лариса обкладала «даниною» всіх власників незаконних гральних закладів та ще й здавала в оренду частину власної нерухомості під заклад з гральними автоматами. Але після звільнення з посади вона створює організації «Сила Народного Контролю – ЧОП», яка першим ділом починає боротьбу з місцевими гральними закладами. Виходить, що «народна» актриса, вибачайте активістка, знову береться відстоювати інтереси власників гральних автоматів. Нажаль паперові американські президенти здатні кардинально змінювати людей! І чим їх більше, тим швидше людина міняється.

Як це не сумно, але рано чи пізно «Б.Р.» «порішає» свої питання з закарпатським УЗЕ. А «народна» активістка Л.Ступак і її соратники так і залишиться в очах закарпатців продажними меркантильними лицемірами.

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Ограничение в 550 символов, осталось: 550
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов