ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Завтра в Ужгороді апеляційний суд вирішить чи повертати право користування єдиним житлом вчительці з 3 дітьми

Volovec_Mavrer_20160926_170013.jpg
Завтра, 29.03.2017 р. о 10:00, в Апеляційному суді Закарпатської області має відбутись розгляд скарги вчительки сільської школи Людмили Маврер щодо позбавлення її права користування єдиним житлом на Воловеччині, де вона зареєстрована із 3 неповнолітніми дітьми.

11.11.2016 р. Воловецький районний суд всупереч позиції місцевого органу опіки, прокуратури та прав дітей, прийняв рішення позбавити Людмилу Маврер права користування житловим будинком в с. Лази Воловецького р-ну, що належить батькам її чоловіка. Окрім того, слід звернути окрему увагу апеляційного суду та правоохоронних органів, що дане рішення суду було "виготовлене" на 3 години раніше, ніж відбулося саме засідання в цій справі.
1111_volovec_pro_viselennya.jpg
1111_sud_u_volovci.png

Фактично Людмилу з трьома дітьми зробили безхатьками свої ж рідні. Вона проживає з дня одруження, а це понад 15 років, в одному із будинків, які належать батькам чоловіка, які не злюбивши її, намагаються всіма методами розлучити їх сім'ю та виселити із єдиного наявного в сім'ї житла, шляхом постійних сварок. Її чоловік Олександр постійно на заробітках, який не бажаючи конфліктувати із батьками, повністю самоусунувся від процесу виховання дітей, наймолодшому з яких 7 років.
Водночас, слід нагадати громадськості, що саме цей чоловік вже встиг розлучитися з Людмилою, судитися із нею за зменшення розміру аліментів на дітей з 750 до 480 гривень, а також подати абсурдний позов про поділ корови і стягнення її половини вартості.
https://www.0312.ua/news/1542061

Детальніше про цю складну ситуацію в сюжеті телеканалу «М-Студіо» від 02.10.2016 р.: https://www.youtube.com/watch?v=YopImSbPyzI

З повагою, громадський правозахисник Віталій Грегор
http://gregor-ua.blogspot.com/2017/03/29-apeljacijnyj-sud-vurishyt-chy-povertaty-zhytlo-vchitelci-z-3-ditjmy.html

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Ограничение в 550 символов, осталось: 550
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов