ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Фонд Ігоря Янковського оголошує про початок V-го ювілейного Всеукраїнського Конкурсу дитячого малюнку: «Україна - земля талантів

З 3 квітня 2017 року Благодійний Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» розпочинає прийом робіт на V -й ювілейний Всеукраїнський Конкурс дитячого малюнку. Тема конкурсу: «УКРАЇНА - ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ». Конкурс триватиме до 1 червня включно.
Україна має велике культурне та історичне минуле, яким пишається кожен українець. Усі знають імена національних геніїв: Тараса Шевченко, Лесі Українки, Івана Франка. Багато хто чув, що поштовий індекс, гелікоптер, ракетний двигун і перший супутник Землі були створені українцями. Однак, ми мало знаємо про досягнення сучасних українців, про наших співвітчизників, які живуть поряд і прославляють нашу країну далеко за її межами.
«У цьому році, ми пропонуємо юним художникам продемонструвати свої знання досягнень сучасної України в різних напрямках: культурі, науці, мистецтві, медицині, енергетиці, інноваціях. У своїх роботах вони можуть змалювати людей, якими пишається сучасна Україна, наукове або технічне відкриття, досягнення у сфері культури, мистецтва, архітектури і багато іншого. Наш народ безмежно талановитий і нам треба навчитись це показувати», - вважає засновник Благодійного Фонду «Ініціатива заради майбутнього» Ігор Янковський.
Як і раніше, взяти участь в Конкурсі на тему «УКРАЇНА-ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ» запрошуються діти віком від 5 до 17 років з усіх регіонів України. На Конкурс приймаються твори дитячого образотворчого мистецтва, а саме: картини, малюнки, гравюри виконані різними техніками на папері формату А2 і A3. Фонд «Ініціатива заради майбутнього», традиційно, після підбиття підсумків Конкурсу в червні нагородить переможців цінними призами.
Щорічно на Конкурс дитячого малюнку Фонду Янковського приходить безліч робіт, а участь в ньому беруть діти з усієї України. Так, в минулому році на Конкурс надійшло понад 500 робіт від 485 юних художників України. Після закінчення дитячого конкурсу «Україна: Шлях до миру» - роботи юних обдарувань були представлені всім бажаючим в Українському домі на Хрещатику.
Нагадаємо, що за підсумками попередніх Всеукраїнських конкурсів дитячих малюнків «Мій рідний край - Україна», «Моя мирна Україна» і «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ. » Благодійний фонд Ігоря Янковського« Ініціатива заради майбутнього » організовував і проводив масштабні виставки картин за кордоном, таким чином, представляючи світовому співтовариству таланти наших юних художників - в Культурному центрі України в Парижі, на Економічному Форумі в Польщі і в будівлі Європарламенту в Брюсселі, в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку.

Тел.: +380 44 459 0304;
Факс: +380 44 459 0305;
E-mail: office@iff-charity.org
ВБФ ІГОРЯ ЯНКОВСЬКОГО «ІНІЦІАТИВА ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО»
БЦ "Горизонт Парк" корп. 1, 5 поверх
вул. Амосова, 12, м. Київ, 03680, Україна

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Ограничение в 550 символов, осталось: 550
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов