ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Вже за декілька місяців український бізнес зможе публічно брати участь в тендерах Світового банку

prozorro

Оцінку роботи електронної системи публічних закупівель Prozorro провів Світовий банк. Провели її для перевірки відповідності Системи вимогам Багатостороннього банку розвитку (MDB - Multilateral Development Bank) щодо проведення електронних публічних закупівель, при яких використовується механізм електронних реверсивних аукціонів.

Електронний реверсивний аукціон - це електронна закупівля, яка проводиться у формі відкритих торгів між організатором-закупівельником та декількома постачальниками, які конкурують між собою за рахунок зниження ціни. Саме за таким принципом проводяться тендери у ProZorro.

За результатами оцінки Світовий банк надав виключно позитивні висновки щодо використання ProZorro за такими методами закупівель: «Закупівлі у вільній торгівлі» та «Національні конкурсні торги», як це й передбачено у «Правилах публічних закупівель за позиками Міжнародного банку реконструкції та розвитку та кредитами і грантами Міжнародної асоціації розвитку».
download_0.jpg

Така оцінка роботи Системи є основою для прийняття Світовим банком рішення-використовувати ProZorro для проведення закупівель, які він фінансує. Відтепер Світовий банк використовуватиме ProZorro, офіційним учасником якої є майданчик Public Bid, для проведення закупівель товарів, послуг та робіт в Україні.

“Це чудові новини для ProZorro і чергове міжнародне підтвердження ефективності системи. Ми сподіваємося, що за декілька місяців перші тендери Світового банку вже будуть у ProZorro, і український бізнес зможе публічно брати у них участь”, - зазначив Максим Нефьодов, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України

#prozorro #MultilateralDevelopmentBank #новинипрозорро

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Ограничение в 550 символов, осталось: 550
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов