Поєдинки на татамі за метал

25 апреля 2024 четверг

В числі сильних по праву вважали команди Польщі, Румунії, Сербії, Іспанії. Національну збірну України представляли 14 кращих спортсменів, в тому числі і двоє закарпатців - Ірина Удут та Артур Жилін. Змагання проходили у чотирьох вагових категоріях у чоловіків та у трьох - у жінок, які прагнули завоювати призові місця. Особливо гостро і напружено проходили бої за золоті медалі. Впевнено провели зустрічі польські каратисти, які зайняли в командному заліку за кількістю медалей перше місце: 4 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Успішно провели поєдинки учасники української збірної, які зйняли друге місце: 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові медалі. Особливо приємно, що у ваговій категорії до 55 кг закарпатська спортсменка Ірина Удут завоювала срібну медаль, поступившись в фіналі іспанці Зурині Екіолазі. До речі, Ірина вже має високий титул - вона володарка Кубка Європи. Третє місце виборола команда Іспанії. Дуже цікавим був бій між двома представниками України в фіналі у ваговій категорії до 65 кг Семеном Яковенко та Юрієм Лавриненко. Золото здобув Яковенко, а срібло - Лавриненко.