Перемогли професіонали

24 апреля 2024 среда
    Аватар пользователя Гость

А першим у програмі святкування Дня визволення міста було проведено легкоатлетичний крос. Змагання вдалися — вони зібрали майже дві сотні учасників і, що важливо, не було дощу, що для цієї пори року є неймовірним везінням. Вболівальники не пожалкували – вони побачили динамічні забіги, захоплюючу боротьбу на фініші кращих на сьогоднішній день бігунів. Для дебютних студентських змагань і результати вийшли досить солідними: серед юнаків Віталій Савчин із вищого професійного училища №33 затратив на подолання 1800-метрової дистанції 5 хвилин 27 секунд, другим фінішував віктор Довганинець із ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а нагороду за третє місце отримав Ігор Олешко з ПТУ №8. Серед дівчат-учасниць Універсіади на 1000-метровій трасі перемогла Альона Авдошкіна з ВПУ №3, серйозну конкуренцію якій на фініші склали Віра Плоскіна з ПТУ №31 та Ольга Софілканич з ПТУ №8.

У відкритому кросі, де стартували всі, хто бажав, до призового тріо увійшли: серед юнаків — Андрій Липченко (ЗОШ №1), Габор Кучінка (ЗОШ-інтернат) та Андрій Расчупкін (ЗОШ №13), а серед дівчат — Олександра Касьянова (ЗОШ №13), Тетяна Максим і Олеся Каленська (обидві із ЗОШ №20).

Змагання пройшли організовано, жваво і весело. У загальному заліку Універсіади після першого номеру програми турнірну таблицю в змаганнях дівочих команд очолили збірні вищого профучилища №33, професійно-технічного училища №37 та гуманітарно-педагогічного коледжу; серед хлопців лідерами стали збірна ВПУ №3. ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та кооперативного фінансово-комерційного технікуму.

Вся ця краса стала можливою завдяки організаційній роботі, що її провів голова ММО СТП “Спартак” В.В.Муха, а безпосередньо проведення змагань забезпечували вихованці клубу спортивного орієнтування “Товариш” (керівник О.В.Цепурдей).

***

У Невицькому, що на Ужгородщині, вдруге за роки Незалежності проведено чемпіонат Закарпатської області з техніки пішоходного туризму. Ці змагання, що їх організували управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації (начальник І.М.Митровцій) та Федерація спортивного туризму Закарпаття (президент В.М.Крічфалушій), було присвячено міжнародному року гір. Зрозуміло, перемогли професіонали своєї справи. Краще за інших із смугою перешкод та дистанцією крос-походу впоралася команда обласного центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді з Ужгорода, у складі якої виступали Микола Бескид (ЗОШ №9), Сергій Готра (УжНУ), Федір Грубий (ЗОШ №6) та Ігор Яремчук (ЗОШ № 20), срібні медалі вибороли колишні випускники мукачівського спортклубу “Товариш”, а нині успішні підприємці Володимир Тарасов, Андрій Шебалдов, Володимир Попов та Андрій Лозицький, які цього разу представляли районну команду, а бронзовими призерами стали представники Ужгородського клубу “Ірбіс”. До шістки сильніших увійшли також друга команда ЦТКЕСум, турклуб “Тересва” з Тячівського району та спелеосекція “Падіюну” з Ужгорода.