І знову — перемога!

24 апреля 2024 среда
    Аватар пользователя Гость

В Чернівцях на чемпіонаті країни на середніх дистанціях, що проводився на складному зсувному рельєфі, він у присутності 364 суперників впевнено переміг на трасі завдовжки 8 км (набір висоти 230 м), яка проходила через 16 контрольних пунктів. Другого та третього призерів - Руслана Шимчука з Харкова та сумчанина Михайла Пугача - мукачівський армієць випередив відповідно на 40 та 42 секунди. Наступного дня на класичній дистанції, що йшла до заліку Кубку країни, вихованець тренера Олександра Цепурдея знов був найсильнішим, з результатом 1:11.57 подолавши 13-кілометрову трасу. Разом з ним на п’єдестал пошани піднялися харків’янин Павло Ушкварок (1:12.11) та Микола Якимечко з Івано-Франківська (1:12.17).

Достойно в Кубку були представлені мукачівці і в інших вікових категоріях. Так, у спринті серед юніорів перемогу виборов юнацький чемпіон Європи 2000 року Андрій Харченко. На середній дистанції серед дівчат, не старших 16 років, відзначилася десятикласниця ЗОШ № 1 Ольга Гуніна, яка теж фінішувала першою. Дві бронзові нагороди за треті місця у цьому номері програми вручено студентам факультету фізвиховання УжНУ Андрію Харченку (серед юніорів) та Сергію Готрі (група юнаків 1984-1985 рр.нар.). Безперечним лідером у своїй віковій групі почувала себе 12-річна донька відомого майстра з орієнтування Руслана Касьянова — Олександра Касьянова із ЗОШ №13, яка перемогла і на середній, і на класичній дистанціях серед наймолодших.

До “десяток” сильніших в окремих номерах програми зуміли пробитися ще декілька закарпатців — це вихованці клубу “Товариш” Ніна Расчупкіна та Дмитро Терпай (у обох 4-ті місця), Яна Попович, Сергій Бабич, ужгородки Мар’яна Тешнеровська (у всіх — 7-мі місця) та Дарина Куриленко (10 місце). Інші представники обласного центру, а це Микола Бескид, Віктор Іськів, Ігор Яремчук, Ференц Гутлебет, Віктор Малетич, Федір Грубий, Юрій Фечо та Інга Матічина, посіли місця в нижній частині протоколу.

Готується до виступів у складі національної збірної на етапах Світового кубку і випускниця мукачівського ВПУ № 3, майстер спорту України Ганна Телякевич, яка, майже після річної перерви, знов виступає за один з клубів Великобританії. В останньому старті - на чемпіонаті центральної Англії - вона виборола головний приз у жіночій елітній групі. Ольга Семак, майстер спорту України, м. Мукачево.