Двобій з ракеткою

Учасники мали змогу показати всі свої навики в двох категоріях: парна гра та індивідуальна.

Організатором змагань виступив міський відділ фізичного виховання і спорту. Слід відзначити, що подібні турніри проводяться не вперше, а приблизно 9 разів щороку. В кінці грального сезону підводяться підсумки рейтингу постійних учасників і гравець з найвищою кількістю перемог похвально відзначаеться.

Цього разу в категорії "парна гра" перше місце посіли неодноразові переможці змагань з настільного тенісу Євген Городішт'ян та Іван Біров, 2 місце - Олександр Сканюк і Павло Беняк, а 3 місце - Андрій Левченко та Олександр Самофалов. Та більш цікаво було дивитись на індивідуальну гру спортсменів. В ній змагалися найсильніші гравці міста, люди, які непогані друзі поза грою, але справжні суперники на змаганнях. До фіналу ввійшли 6 кращих тенісистів Ужгорода. За підсумками, 3 місце виборов Іван Біров, 2 місце - Євген Городішт'ян, а 1 місце - Олександр Попов. Його двобій з Євгеном був справжнім видовищем. Та з рахунком 3 : 2 Олександр домігся перемоги.

В кінці турніру переможці були відзначені грамотами та медалями, а також привітаннями президента клубу Володимира Ілько, та представника міського відділу фізичного виховання і спорту Віктора Романиченко Людмила Федоришина, студентка відділення журналістики філфаку УжНУ