В Ужгороді фінішував футбольний турнір

У фіналі з рахунком 2:0 "Хімік" (м.Перечин) переміг футболістів команди "Лотос-1" (м.Ужгород) і став володарем четвертого за рахунком Кубка арбітра ФІФА Валерія Онуфера.

Всього ж у змаганнях з міні-футболу, які проходили в ужгородському спорткомплексі "Юність" на честь 50-ї річниці найтитулованішого арбітра Закарпаття, взяли участь 20 команд з Ужгорода та області.

Бронзовими призерами турніру стали гравці команди ФК "Здоров'я" (м.Ужгород). Титул найкращого гравця турніру присвоєний футболісту ужгородського "Лотос-1" Михайлу Чаварзі.

До речі, команда "Лотос" (тренер Рудольф Бехер) представляє Закарпатську область у другій лізі першості України з футзалу. Медалі, кубки та грамоти призерам і переможцям змагань вручив сам винуватець спортивного свята.