У Хусті проведено Кубок Закарпатської області з бодібілдінгу

20 апреля 2024 суббота
    24 переглядів

У приміщенні Хустського районного Будинку культури відбулись змагання за Кубок Закарпатської області з бодібілдінгу (у 5 вагових категоріях) та фітнесу. Ці змагання є традиційними і проводяться щовесни у різних районах гірського краю.На жаль, повідомив голова Закарпатської федерації бодібілдінгу Ігор Баран, при невеликій кількості учасників боротьба відбулася лише у двох вагових категоріях: до 80 кг ще недавній юніор Бейло Балог з Ужгорода переміг найстаршого учасника змагань 47-річного голову Тячівської федерації Володимира Пруницю, а досвідчений ужгородець Олександр Свида у категорії до 90 кг здолав прогресуючрго винофадівця Юрія Бучелу.

У змаганнях за звання абсолютного чемпіона турніру Свида поступився Балогу, який, до речі, е поки що єдиним в Закарпатті кандидатом у майстри спорту з бодібілдінгу. Переможцями в інших категоріях стали: Сергій Волошин (60 кг), Олександр Козьма (65 кг) В'ячеспав Корпош (70 кг), Рената Фенинець (фітнес) - всі з Хуста.