ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

У День Дунаю на Закарпатті розчистять затор із сміття на Боржаві

У суботу, 29 червня, відбудеться виїзне засідання Ужгородського прес-клубу до с. Квасово на Берегівщині, де у ході відзначення міжнародного Дня Дунаю розчищатимуть затор з побутового сміття на р. Боржава. (виїзд о 14.30)

Журналісти також відвідають нове сміттєзвалище, облаштоване у Квасово в рамках Боржавської екологічної ініціативи. Цього ж дня у с. Квасово зберуться сільські громади, котрі проживають на берегах річки Боржави (майбутній прообраз Басейнової ради ріки Боржави) для обговорення спільних проблем Боржавської долини.

Прес-тур стане продовженням інформаційного дня у рамках Дня Дунаю. Нагадуємо, 20 червня о 10.00 на Театральній площі поблизу пішохідного мосту через р. Уж в м. Ужгород відбудеться прес-конференція з приводу відкриття на мосту виставки фотографій «Водна окраса Закарпаття», що стане рекордом України як найдовша екологічна фотовиставка (144 м).

Заходи організовані Закарпатською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги, проектом Європейського Союзу «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки», за підтримки Ужгородського міського голови, громади с. Квасово, компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна та Басейнового управління водних ресурсів р. Тиса.

***

Для журналістів передбачено виїзд о 14.30 від прес-клубу за умови попередньої акредитації за телефонами чи мейлом прес-клубу.

Запрошуються представники усіх ЗМІ.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов