ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

С утра ужгородцам подарили бассейн с водой и настоящий аквапарк (фото)

25-метровый бассейн-красавец водного комплекса AQUARIOPARK
25-метровый бассейн-красавец водного комплекса AQUARIOPARK

Сегодняшний день, 1 августа 2013 года, войдет навсегда в историю Ужгорода. На территории парка "Подзамковый" водный комплекс «AQUARIO PARK» может принимать первых гостей!


На календаре 1 августа.

Для Ужгорода этот летний месяц начинается с приятной новости - уже с 6 часов утра можно посещать 25-метровый бассейн-красавец водного комплекса «AQUARIOPARK».


К Вашим услугам:

- бассейн,
- спортивная площадка,
- уютная летняя терраса.


Напомним, что «AQUARIOPARK» появился на месте бывшего бассейна «Спартак», который был построен Томашем Масариком века назад, а восстановлен в 2013 году инвестором Сергеем Ратушняком.22.jpg
33.jpg


Интернет-издание
UA- Reporter.com

Комментарии

Кто не видел настоящий аква-парк, то этот назвать можно - AQUAZOOPARK максимум! Но для нашей ското-быдлоты пойдет... схавают. А остается только горестно печалиться и вздыхать!!!

Вообще -то в оглавлении статьи сказано "ужгородцам подарили басейн" какой нах он должен быть платным? В таком случае все подарки должны компенсироваться за счет одаряемых. Всучили два малых корыта за один 50-ти метровый басейн.

Той лягушатнік та надувну горку назвали аквапарком?
Рататуй краще б реставрував єдиний нормальний басейн, який у нас був з давніх давен

От наче і задумка нормальна, але раніше то нормальний велечезний басейн був, якому весь Ужгород поміщався! от для чого його було розділяти на 2 скажіть будь ласка?? ну чого все що в нас не робиться, то через жопу??? а зате горді які, в якомусь інтерв*ю було написано, що з нуля чашу звели! сміх та й годі! Чим далі, тим більше паплюжать місто як можна. позор

В ПЛАНАХ РАТАТУЯ ПРИВАТИЗИРОВАТЬ ХУДОЖЕСТВЕННЫЙ МУЗЕЙ "БОКШАЯ", А ПОТОМ СДЕЛАТЬ ИЗ НЕГО ЭРМИТАЖ.

Круто. Таке враження, що простих людей за лохів тримають.

Кто знает до какого времени работает?

Ніхто з вказний не вартий виїдиного яйця. В Ужгороді нема кому керувати. жодного можновладця. Для людей нічого не роблять. Аквапарк під вибори. Погорелов також нічго не робить. Мусор палили при обох мерах. дихати нема чим. доріг при обох небуло. зеленої зони і багато іншого. йдіть пройдіться по Проспекту... вся плитка полущилася вже...Що тепер зно вміняти? нещодавно її поклалди нову.. Про що ви тут хвалите?

Так молодець Рата, для Ужгорода що може робить, ще щось комусь і не подобається. Погоріляка вибрали, а що він зробив для жителів , гнати його в шею. А таких як Сергій підтримувати потрібно побільше б таких людей!

Во-первых - украл (а) чужой "ник", во-вторых - пишешь фигню !!!

ТОЧНО, ПОБІЛЬШЕ ... В ТАКІЙ СРАЦІ СИДИМО А ТОБІ ПОБІЛЬШЕ ТАКИХ. ТИ ХОЧ РОЗУМІЄШ В ЯКІЙ СРАЦІ УКРАЇНА? ЦІ УРОДИ КРАДУТЬ, ЗА НАШІ ГРОШІ ЩОСЬ зроблять І ЛІЗУТЬ ДАЛІ У ВЛАДУ ЩОБ ЩЕ ПОТЯГНУТИ. В НОРМАЛЬНИХ МІСТАХ БЮТЬСЯ ЗА ТЕ ЩОБ ПОБУДУВАТИ І НЕ ДАЮТЬ , І ПЛАТЯТЬ ВЕЛИКІ ГРОШІ ДО КАЗНИ МІСТА. СЕЛЮКИ ТІ ХТО ДУМАЮТЬ ЩО МОЛОДЦІ, БО НІХТО Б НЕ ЗРОБИВ ІНШИЙ... НЕ ТРЕБА НІЧОГО РОБИТИ.! НАЙ РОБЛЯТЬ КОЛИ У ВЛАДИ СИДЯТЬ І ЗА ГРОШІ МІСТА.

Ратушняку подяка! В Ужгороді ніхто і нічого більше не збудує, хіба що розкрадуть те що маємо, а Ви за Угорщину пишете, які там басейни та чи простий Ужгородець може собі позволити Угорщину?

якщо простий ужгородець може платити за відпочинок в такому лягушатніку, які вже є майже в кожному готелі, то зможе собі дозволити і Угорщину. А ті хто вже спробував, різницю в якості відпочинку відчувають дуже значну та й майже за ті самі гроші.

Ти кумедний населення Гайдусоюосло- 23.295 людей і тут знаходиться найбільший аквапарк Європи.

НЕ нападайте НА РАТУКАКУ, он ПЯТЬ ГРИВЕНЬ НА ЦЕРКВУ ДАЛ!

ціни пон-пятн. дорослий -50 грн. 5-12 р. - 25 грн, до 5 р. безкоштовно, суб-нед. на 10 грн дорожче - відповідно 60 і 35

Звичайно це не Аквапарк, але то,що Рата відновив(не побудував нову) чашу басейну та запустив його в експлуатацію, це йому має бути подяка від Ужгородців. Коли б кожний з зареєстрованих у пані М.Бадиди мільонерів зробивхоча би щось для любого мікрорайону міста,то мабуть від цього виграв би кожен з нас.А оцінювати сьогодні вартість купання в басейні кожен буде по своєму.Але про те,що відкрито ще один з додаткових рекреаційних куточків нашого міста,мабуть ніхто не буде заперечувати.Можна лише подякувати Сергію Миколайовичу за вкладені кошти на території міста,а не в Угорщині чи в Італії.

Вот скажите как можнно эо назвать AQUAPARK ???
Бассейн с горкой , ну пляж с бассейном ,
Ну что там такого что тянет на AQUAPARK ?
Конечно влежено бабло , респект рате ,...хотя , но в любом случае он так город незасрал как Витя Полгорелец
Честное слово но это точне не АКВАПАРК !!!!!!!!!!!!!!!!!
Хороший добротный бассейн в лучшем случае , ну и конечно очень дорогой
Цены да как в аквапарке , но по сути это бассейн !!! :)
Равиоли они же пельмени.... но это же не пельмени - но дороже :)))))

Смішні люди, що вірять усьому. Басейн побудували в Чехословацькі часи. До нього не має відношення ніхто окрім тих людей, що звели його.... Його треба було лиш підтримувати. У свій час Пан Сергій мав усі важелі відреконструювати його, залишити його місту. В свій час було використано організації водного поло, плавців щоб привернути увагу до проблеми. Тоді мова йшла про те, що басейн буде віддано місту. Басейн ніколи не був прибутковим. Басейн завжди був для громадян міста. Можна було і зараз побудувати нову чашу за рахунок міста. Не потрібно було торкатися парку, вирізати його. Зараз там вже футбольне поле. Мені боляче дивтися на те, що твориться. Мені не треба показувати і казати, з що це акварпрк. Я був у багатьох місцях, Зїздіть в Будапешт і побачите, що таке АКВАПАРК. Де 50 метровий басейн? І це вся наша країна така.

нема сенсу рівняти нас до Угорщини, чи інших країн. Ми живемо в продажній країні! треба брати приклад з Туреччини, там якшо комусь шось неподобається, люди виходять з бунтом. Погорелов це не голова міста .. Нормальний керівник би давно навів лад в місті, а не набивав кишені. Кого вибрали, того і маєте!!!!!!!!!! Басейн спартак, помер давно, тому про нього говорити немає сенсу. на його місці побудували новий басейн, тому хто хоче то буде ходити, а хто ні той буде ходити на річку чи карєр. Свобода вибору.

хто не хоче плавати в басейні Ратушняка, най іде плавати у тому басейні, який нам "побудувала " місцева влада, яка тільки землю ділить.

ЗНАЛ БЫ ТОМАШ МАСАРИК, ЧТО СТРОИТ БАСЕЙН ДЛЯ РАТУБАБЛОШКИНА ПУСТИЛ БЫ ФОРИНТЫ НА ИНТЕРНЕТ.

То́маш Га́рріг Ма́сарик (чеськ. Tomáš Garrigue Masaryk, * 7 березня 1850 Годонін, Моравія — † 14 вересня 1937) — чеський філософ, політичний і державний діяч, перший президент Чехословаччини (1918–1935).

ТОДі були чешські крони

А точнее чехословацие кроны. (Введена в обращение в 1919 году в соответствии с законом от 25 февраля 1919 года вместо австро-венгерской кроны путём наклейки знаков соответствия на банкноты Австро-Венгерского банка....На банкнотах, выпущенных в Чехословакии в 1919—1939 годах, номинал прописью обозначался не только на чешском, но и на словацком, немецком, венгерском и русском языках.)

У румына в Чопе наполовину дешевле, и бассейн в 2 раза больше. Фтопку короче.

Скунсу. Дав би Бог тобі сил і коштів побувати там де побував РАТА. У слід не можеш йому стати.

ПО будням 50 гривен со взрослого, по віходнім - 70 гривен, на счет детей не знаю