Гандбол. Ужгородці програли своїм географічним сусідам

17 квітня 2024 середа
    59 переглядів
    Ужгородські регбісти програли івано-франківчанам

Протистояв підопічним Віктора Мельничука доволі сильний суперник – івано-франківський «Роланд», один із лідерів групи «А».

Ужгородська чоловіча регбійна команда «УжНУ» цього тижня провела матчі чергового туру в Івано-Франківську. Протистояв підопічним Віктора Мельничука доволі сильний суперник – місцевий «Роланд», один із лідерів групи «А». Як і прогнозували, саме господарі поля перемогли недосвідчених закарпатців. Зробили вони це з розгромним рахунком – 70:13. Варто відзначити, що в першому таймі гра була майже рівна й закінчилася з рахунком 29:10. Уже в другому таймі франківські регбісти довершили свою справу. Тижнем раніше ужгородці також програли – цього разу збірній Рівненської області. Поступилися закарпатці з рахунком 12:40. І все ж у стані клубу «УжНУ» є й приємні новини. Так, нещодавно гравці отримали нову форму жовто-блакитних кольорів із біло-блакитною стрічкою. Окрім того, допомагатиме тренувати команду Віктору Мельничуку член збірної України з жіночого регбі Анастасія Гонтарь, пише газета "Закарпатська правда".