"Говерла" програє "Шахтарю" у Львові — 4:1

24 квітня 2024 середа
    59 переглядів
    Ужгородські футболісти програли "донецьким".

Відбулися перші матчі останнього в цьому році туру Чемпіонату України. «Динамо» на своєму полі впевнено перемагає донецький «Металург», а «Шахтар» у Львові — «Говерлу».

У нашому матчі перший гол був забитий на 28-й хвилині. Бернард після контратаки прострілив уздовж воріт, замкнув передачу Гладкий — 1:0.

На 32-й хвилині стався автогол. Трухін, вибиваючи м'яч влучив у Хомина, від якого м’яч влетів у ворота — 2:0.

«Говерла» свій гол забила на початку другого тайму. Контратака, довга діагональна передача від Фещука на набігаючого М’якушка — 1:2. Орендований від «Динамо» півзахисник в один дотик пробиває П’ятова.

На 80-й хвилині Гладкий з допомогою Кости, фактично вбиває інтригу в матчі — 3:1.

На останній доданій хвилині забиває Фред з подачі Кости — 4:1.

Голи: Гладкий (20), Хомин (32 а.), Фред (94) — М’якушко (49).
    «Говерла»: Коваль, Хомин, Ягодінскіс, Люлька, Тудосе, Райчевич (Шацьких 82), М’якушко, Трухін, Степанюк (Герасим’юк 58), Бурдужан, Родіч (Фещук 46). Запасні: Бабенко, Вечурко, Реплюк, Гегедош.

17 — Удари — 5
    4 — Удари у створ — 4
    9 — Кутові — 4
    4 — Оффсайди — 1
    0 — Попередження — 2

У суботу й неділю відбудуться інші матчі туру. Далі зимова перерва. Старт весняної частини сезону 2014/2015 намічений на 28 лютого.

10-й тур (перенесений)
    5 грудня, п’ятниця: «Динамо» — «Металург» (Д) — 3:0, «Шахтар» — «Говерла» — 4:1.
    6 грудня, субота: «Олімпік» — «Ворскла» (14.00. «Футбол 2»), «Зоря» — «Дніпро» (17.00. «Футбол 2»).
    7 грудня, неділя: «Волинь» — «Металіст» (14.00. «2+2»), «Іллічівець» — «Металург» (З) (14.00. «Футбол 1»), «Чорноморець» — «Карпати» (17.00. «2+2»).