20 квітня 2024 субота
    87 переглядів
    U-21: «Металіст» – «Говерла» 5:0.

І програла "всуху": «Металіст» - «Говерла» – 5:0.

В п’ятому турі молодіжного чемпіонату U-21 ужгородська «Говерла» на виїзді протистояла харківському «Металісту».

U-21: «Металіст» – «Говерла» 5:0

Голи: Наполов, 9, Авер’янов, 15 (пен), Бойчук. 51, 55, Соломаха, 90.
    Попередження: Копина, 58, Ковток, 68, Тома, 89, Хоменко, 90.
    «Металіст»: Ключка, Ковток, Малик, Копина, Процевський, Ралюченко, Авер’янов, Синиця Скаржинський, 78), Чегурко (Соломаха, 67), Наполов, Бойчук (Краєв, 56).
    Запасні: Степаненко, , Кучинський, Сидоренко, Шестіпалов.
    Тренер: Олександр Призетко.
    «Говерла»: Погоріляк, Білий, Ількович (Добровольський, 46), Омельченко (Коваль, 56), Микитишин (к), Лисаченко (Хоменко, 46), Гей, Тома, Беца, Пітел, Русин.
    Запасні: Блох.
    Тренер: В’ячеслав Піньковський.

Господарі активніше розпочали поєдинок, на 9 хвилині Наполов замкнувши простріл з флангу Чегурка вивів «Металіст» вперед. Подвоїти рахунок в матчі харків’янам вдалось на 15 хвилині. Захисники «Говерли» не заправилами зіграли проти Бойчука у своїй штравній, Авр’янов з позначки переграв Погоріляка – 2:0.
    Подвоєвши перевагу харків’яни продовжили тиснути, але забити їм в третє невдалось.
    Після перерви господарі забили. На 51-й хв. наші захисники залишили без опіки Бойчука, який переправив м’яч у ворота після прострілу партнера. Через декілька хвилини Бойчук оформив дубль. Підсумував розгром на Соломаха. Обігравши захисника пробив вдальній від воротаря кут – 5:0.