ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Політична реклама – ОПОРА заполонила вулиці Ужгорода (ФОТО)

Намети «Радикальної партії Олега Ляшка» з’явилися у людних місцях Ужгорода
Намети «Радикальної партії Олега Ляшка» з’явилися у людних місцях Ужгорода

У період із 07 по 16 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксують на вулицях міст Закарпаття встановлення білбордів із символікою партій.

В основному це «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Всеукраїнське об’єднання «Свобода», «Радикальна партія Олега Ляшка», «Наш край», «KMKSZ» («КМКС»), «УКРОП», «5.10».

Зафіксовано початок роботи перших вуличних наметів із партійною символікою: ВО «Свобода» та «Радикальної партії Олега Ляшка». У наметах роздають друковану символіку,інформує ОПОРА. Намети «Радикальної партії Олега Ляшка» з’явилися у людних місцях Ужгорода.

У них усім охочим роздавали листівку у вигляді газети «Боротьба. Вісник Радикальної партії. Закарпаття». Згідно з вихідними даними, тираж продукції – 30 тисяч примірників.

Голова обласного осередку партії Богдан Кинів у коментарі спостерігачу ОПОРИ зазначив:

«Це не є агітацією. Закон чітко говорить, що агітація передбачає спонукання виборців голосувати або не голосувати за ту чи іншу політичну силу чи політика. Ми ж не спонукаємо цього робити. Ні своїми наметами, ні газетами. Ми просто інформуємо про роботу своєї партії та наших партійців. Це скоріше реклама. Але ніяк не агітація. А реклама у нас, як вам відомо, не заборонена».

На вулицях Ужгорода, Мукачева та інших міст області є білборди із логотипом, схожим на символ партії ВО «Свобода».

В Ужгороді зафіксовано також білборди із символікою партій «Блок Петра Порошенка Солідарність», ВО «Батьківщина», «Наш край», «KMKSZ» («КМКС»),» «5.10», «УКРОП».879
324
kjhg
9000
4441
nnjh
22234


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Еврейское промывание мозгов. Попытка убедить несведущих гоев в том, что страны (в данном случае «Украина») таки есть. Ля-ля: разделяй и властвуй.

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов