ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Правники Закарпаття та Львова дискутували про корпоративне "рейдерство"

В Ужгороді відбувся семінар, присвячений новелам українського законодавства.
В Ужгороді відбувся семінар, присвячений новелам українського законодавства.

Та запровадження інституту приватних виконавців. І не тільки.

В Ужгороді 4 грудня 2015 року відбувся перший семінар, присвячений новелам українського законодавства, який організувало Відділення Асоціації правників України в Закарпатській області.
Під час семінару виступили суддя господарського суду Закарпатської області Василь Кривка, Голова господарського суду Закарпатської області Олег Васьковський, суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Олексій Фазикош, суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Юрій Дору, які доповіли присутнім про недоліки Закону України «Про судовий збір» з урахуванням внесених змін від 01.09.2015 року, про відстрочення, розстрочення судового збору, практику Європейського суду з прав людини, якою сторонам слід користуватися, а також про інші не менш цікаві практичні питання.
Адвокати Юрій Калинюк та Євгеній Старцев поділилися з присутніми досвідом щодо судового захисту від корпоративного «рейдерства», акцентувавши увагу на конкретних справах. Також окрему увагу було приділено доказуванню складу злочину, який передбачений ст. 206-2 Кримінального кодексу України, а саме – протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організацією, та про співвідношення даного складу злочину зі складом злочину, передбаченого ст.190 Кримінального кодексу України.
Про Закон України щодо запровадження інституту приватних виконавців розповіли юрист, спеціаліст із виконання судових рішень Наталія Панова та Анастасія Рябінічева, юрист юридичної компанії «Колегіум». В дискусії щодо даного питання взяли активну участь усі присутні правники. Особливу увагу було приділено розмежуванню повноважень між приватними та державними виконавцями, причинам неефективного виконання державними виконавцями судових рішень. Крім цього, Наталією Пановою було продемонстровано власний механізм запровадження інституту приватних виконавців, який розглядався Міністерством юстиції України.
Присутні адвокати та правники висловили подяку Голові Відділення Асоціації правників України в Закарпатській області Ростиславу Пазині за проведення інформативного семінару та запропонували проведення такого заходу щокварталу.

Відділення Асоціації правників України в Закарпатській області


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов