До чвертьфіналу турніру в Дубаї пробилася українська тенісистка Еліна Світоліна

25 квітня 2024 четвер
    154 переглядів
    УЖГОРОД - ОКНО В ЕВРОПУ - UA-REPORTER.COM

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру WTA “Premier Dubai Duty Free Tennis Championships” в Дубаї (ОАЕ), повідомляє УНН з посиланням на сайт спортсменки.

У матчі другого раунду харків’янка за 1 годину 53 хвилини обіграла другу фіналістку минулорічного Вімблдону іспанську тенісистку Гарбіньє Мугурусу — 7:6 (3), 6:3.

У першій партії Е.Світоліна двічі невдало подавала на сет в 10-му і на 12-му геймах сету, але впевнено виграла тайбрейк.

У другому сеті українка повела 5:1, але Г.Мугурусі вдалося скоротити розрив у рахунку. Однак з другої спроби наша співвітчизниця подала на матч.

Відзначимо, що до цього харків’янка перемагала іспанську тенісистку в Ухані в 2014 року, коли Г.Мугуруса відмовилася від проведення матчу. У 2012 році тенісистки зустрічалися двічі, але в обох випадках перемогу святкувала представниця Іспанії.

Також повідомляється, що у чвертьфіналі українка зіграє з Коко Вандевеге (США), яка у другому колі обіграла Христину Младеновіч (Франція).

Нагадаємо, що це — перша перемога Е.Світоліної над гравцем топ-5 в нинішньому сезоні.