Переможці Чемпіонату України зі спортивного орієнтування - команда із Закарпаття (ФОТО)

29 березня 2024 п'ятниця
    80 переглядів
    Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юних туристів в Цюрупинську

5 квітня 2016 року в Цюрупинську Херсонської області завершився Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед позашкільних навчальних закладів.

Чемпіонами змагань стала команда юних туристів Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді, яка виборола перше місце серед інших 18 команд, що взяли участь у заході.

Крім того, вихованці Закарпатського центру туризму стали чемпіонами та призерами України в особистому заліку серед позашкільних навчальних закладів у своїх вікових категоріях.

Вітаємо найкращих спортсменів-позашкільників: Бобер Крістіна (Ж-16) –друге місце, Андрейкович Віктор (Ч-20) – перше, третє та два четверті місця, Французов Владислав (Ч-20) – друге, два треті місця, Касьянов Олександр (Ч-21Е) – дві золоті та дві срібні медалі.