Дзюдоїсти з Ужгороду взяли шість медалей міжнародного гатунку! (ФОТО)

28 березня 2024 четвер
    83 переглядів
    Ужгородські дзюдоїсти привезли з міжнародних змагань 6 медалей

У суботу, 9 квітня, в Словацькому місті Бардейові пройшов міжнародний турнір з дзюдо.

Цього року турнір зібрав 598 учасників різних вікових груп з 8 країн. Своїх спортсменів на змагання привезли представники таких країн: Болгарія, Чехія, Угорщина, Польща, Косово, Румунія, Словаччина та Україна. З України було дві команди – СК “Європа” м.Одеса та команда ДЮСШ №1 м Ужгорода (22 людини). Команда привезла додому 6 медалей (одне золото і п’ять бронзових нагород).
    Єдину золоту медаль команді завоював Валерій Какабадзе у ваговій категорії до 46 кг U15.
    Бронзові нагороди вибороли: Камінський Андрій – 30 кг, Чолос Олександр – 50 кг, Об’єдков Едуард – 42 кг, Микуланинець Олександр – 46 кг, Соляник Євген – 73 кг.
    Бронзові фінали програли в гідному бою і стали п’ятими – Семак Антон і Щербатюк Данило.
    Сьомі місця – Поляк Юрій, Чіка Костянтин, Цигейка Віктор, Тюрін Кирило, Грицик Станіслав, Мілюченко Андрій, Паламарчук Ілля.