ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Завдяки новій послузі від ПриватБанку закарпатці не втрачатимуть зв’язок через брак коштів

Прес-служба ПриватБанку в Ужгороді повідомляє...
Прес-служба ПриватБанку в Ужгороді повідомляє...

Жителі Закарпаття завдяки новій послузі від ПриватБанку “Автоплатіж” зможуть постійно мати кошти на рахунку мобільного телефону.

Нещодавно в ПриватБанку з'явилася нова послуга для клієнтів "Автоплатіж", за допомогою якої можна поповнювати рахунок мобільного телефону в автоматичному режимі.
Клієнти ПриватБанку в Закарпатській області, які користуються мобільним зв'язком українських операторів Київстар, Lifecell, Інтертелеком і PeopleNet можуть тепер не турбуватися про наявність коштів на рахунку. Досить один раз налаштувати "Автоплатіж", і можна забути про необхідність поповнення рахунку мобільного телефону.
Підключити послугу можна в своєму “Приват24” (розділ "Всі послуги" - "Регулярні платежі (Календар)"). У вікні, в полі пошуку, необхідно ввести номер мобільного телефону, який буде поповнюватися, і натиснути кнопку "Налаштувати регулярний платіж". Потім вибрати період платежу, карту / рахунок для списання та суму. Гранична сума на рахунку мобільного телефону, при досягненні якої буде вироблено поповнення мобільного телефону, не змінюється і становить 5 грн.
Наприклад, якщо сума поповнення в налаштуваннях обрана в розмірі 40 грн, то, як тільки баланс на телефоні стане менше 5 грн, рахунок автоматично поповниться з банківської карти на 40 грн.
На сьогодні послуга "Автоплатеж" доступна для мобільних операторів Київстар, Lifecell, Інтертелеком і PeopleNet, які обслуговуються на умовах "Передоплати".
Комісії за поповнення телефону за допомогою послуги "Автоплатіж" немає.
Ольга Капітан, прес-служба ПриватБанку в Ужгороді


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов