ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Академія чекає на Вас, краяни!

Інститут кримінальної юстиції Нацуніверситету «Одеська юридична академія»
Інститут кримінальної юстиції Нацуніверситету «Одеська юридична академія»
Лист від наших земляків в Одесі.

Зимова пора, тривають міжсеместрові канікули. У цей період кожен випускник сповнений хвилюючими очікуваннями, адже попереду – складання ЗНО та вступ до вищого навчального закладу. Без сумніву, вибір актуальної спеціальності і відповідного  вишу  є доленосними, адже саме від цього й залежить успішне майбутнє випускника.

           

Сьогодні, в умовах динамічних державотворчих реформ, країна вкрай потребує молодого покоління спеціалістів в системі правоохоронних та судових органів (слідчих, детективів, прокурорів, працівників суду). Фахову підготовку зазначених спеціалістів здійснює Інститут кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» – найбільш чисельний і престижний підрозділ вишу (понад 2000 студентів з усіх куточків України – від Закарпаття й до Донеччини, від Чернігівщини й до Криму).

У структурі Інституту кримінальної юстиції функціонує Факультет підготовки слідчих, який здійснює кадрове забезпечення слідчих підрозділів Національної поліції. Серед викладачів вишу – успішні адвокати, судді, працівники правоохоронних органів. До того ж Університет володіє  надсучасною матеріально-технічною базою: чого варта тільки наявність  криміналістичної та кримінологічної лабораторій, зали судових засідань, 2 стрілецьких тирів,  Центру тестування на поліграфі (навчальні заняття з «детектором брехні»). А підтримання Університетом сталих зв’язків з органами державної влади (Національної поліції, Генеральної прокуратури України, СБУ, ДФС, органами судової гілки влади і т. д.) забезпечує студентам можливість проходження практики у відповідних органах уже протягом перших курсів навчання та гарантоване працевлаштування. І як результат – сьогодні нема жодного правоохоронного органу, в якому б не працював випускник Інституту, на Закарпатті в тому числі.

            Багаті міжнародні зв’язки та співробітництво надають змогу вивчати юридичні дисципліни будь-якою з п’яти запропонованих мов (зокрема, англійською та німецькою), стажуватися, продовжувати освіту та працевлаштуватися за кордоном. Також гордістю вишу є і те, що переважно саме студентами здійснюється проведення всіх креативних творчих, відпочинкових, спортивних і наукових заходів вишу: зокрема, міжнародних конференцій, наукових олімпіад, симпозіумів і т. д. При Інституті діє і власна вокальна студія, команда КВК «Де Рішельє», унікальний у своєму роді студентський експериментальний театр, студентське радіо «IKU-FM», танцювальна студія «Breaking Silence Crew». Також студенти в обов’язковому порядку розвивають свої спортивні здібності в секціях з волейболу, баскетболу, футболу, великого й настільного тенісу, шахів та інших видів спорту. Вихованці вишу гідно виступають на щорічних студентських спартакіадах, національних і міжнародних спортивних змаганнях.

Варто звернути увагу, що Університет володіє 10 гуртожитками готельного типу і продовжує розбудову житлово-побутового комплексу, гарантуючи забезпечення житлом іногородніх студентів. Отож, юний друже-земляче, не утрачай свій шанс зробити серйозний крок у житті до успіху, в товаристві відданих своїй справі професіоналів і студентської спільноти з усієї України!                    

 

Віктор ЦИТРЯК, Кзаступник директора ІКЮ, к. ю .н., доцент, випускник ЗОШ № 5 м. Берегове;

Віталій БУТКЕВИЧ, студент 5 курсу ІКЮ, випускник Берегівської гімназії.

Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов