ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Чим загрожує зволікання із завершенням будівництва моста на закарпатській Тячівщині?

Прес-служба Закарпатської облради інформує...
Прес-служба Закарпатської облради інформує...

Це може призвести до втрати сполучення на автодорозі Мукачево – Рахів – Рогатин – Львів.

Обласні депутати вчергове просять уряд негайно втрутитися у ситуацію, яка тривожить і владу, і простих закарпатців. Так, у ході першого пленарного засідання щостої сесії облради її очільник Михайло Рівіс озвучив низку депутатських запитів.
Зокрема, Валерій Мурга, Василь Дем’янчук та Василь Федурцьо у своєму запиті зазначили, що у зв’язку з аварійним станом автомобільного мосту через річку Тересва на автодорозі Мукачево-Рогатин – Івано-Франківськ- Львів в селищі Тересва необхідно терміново звернутися до відповідних служб з проханням направити фахову комісію для обстеження стану моста та вжиття невідкладних заходів для попередження виникнення надзвичайних та аварійних ситуацій.
В іншому запиті ці депутати повторно просять звернутися до Кабінету Міністрів України та Служби автодоріг України з проханням виділити кошти на закінчення будівництва автомобільного моста в смт.Буштино Тячівського району та сприяти якнайшвидшому продовженню робіт. Позаяк з цього питання на четвертій сесії обласної ради вже було ухвалено рішення «Про звернення Закарпатської обласної ради щодо фінансування будівництва мосту в смт Буштино Тячівського району». В документі наголошувалося, що «на сьогодні не завершено розпочате ще у 2007 році за рахунок коштів капітальних вкладень будівництво моста на км 90+227 в смт Буштино протяжністю 169 м, готовність якого складає майже 90 відсотків. За попередніми розрахунками для його завершення необхідно фінансування в обсязі 20 млн. гривень.
Зволікання із завершенням будівництва моста може призвести до втрати сполучення на автодорозі Мукачево – Рахів – Рогатин – Львів та залишити без автомобільного сполучення з обласним центром Рахівський та значну частину Тячівського районів.
З цього приводу неодноразово надсилалися звернення до Уряду, Міністерства інфраструктури України та Державного агентства автомобільних доріг України. Постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2014 року № 169 було передбачено видатки із державного бюджету у сумі 13188,9 тис. грн на капітальний ремонт мостового переходу на автомобільній дорозі Мукачево – Івано-Франківськ – Рогатин – Львів (через м. Рахів), км 90+227, проте фінансування не було здійснено.
Крім того, Службою автомобільних доріг у Закарпатській області щорічно надавалися пропозиції про включення моста до плану робіт, у тому числі і на 2016 рік. Однак, капітальні видатки на зазначені цілі у поточному році не передбачено».
Виходячи з наведеного, обласні обранці просили уряд негайно втрутитися у ситуацію та доручити Укравтодору включити до плану робіт на 2016 рік завершення будівництва автомобільного моста в смт Буштино на км 90+227 автомобільної дороги Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів, передбачивши фінансування на проведення робіт та введення в експлуатацію у поточному році зазначеного об’єкта у обсязі 20 млн гривень.
Та віз і нині там. Тому Валерій Мурга, Василь Дем’янчук та Василь Федурцьо ініціюють повторно звернутися з цього приводу до вищих державних органів влади.
Депутати підтримали ініціативи колег та ухвалили відповідні рішення.
Прес-служба Закарпатської облради


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов