ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Угода про співпрацю підписана між Ужгородською міськрадою та Закарпатською облпрофрадою (ФОТО)

Закарпатська облпрофрада інформує!
Закарпатська облпрофрада інформує!

З метою налагодження дієвої співпраці шляхом ведення відкритого соціального діалогу вперше укладено Угоду про співпрацю між Ужгородською міською радою та Закарпатською обласною радою профспілок терміном на п’ять років.

Предметом цієї угоди є врегулювання взаємних інтересів сторін, основних умов і порядку партнерства у вирішенні трудових і соціально-економічних інтересів працюючих – членів профспілок. Дана угода передбачає як спільні зобов’язання сторін, так і окремо кожної з них. В числі спільних зобов’язань – вирішення проблем соціально-економічного розвитку міста, підтримка вітчизняного виробника, реалізація комплексу заходів щодо розвитку пріоритетних галузей економіки, зростання добробуту населення міста, а також захист інтересів профспілкових організацій різних галузей, в тому числі за допомогою депутатських звернень і запитів.
Угоду підписали Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько.
Церемонія підписання угоди відбулася за участі широкого профспілкового активу міста Ужгорода, Ужгородського, Перечинського і Великоберезнянського району. Тим самим було дано старт проведення у містах і районах заходів з нагоди Року первинної профспілкової організації, яким Федерація профспілок України оголосила 2017 рік.
Виступаючи під час підписання угоди, Богдан Андріїв підкреслив, що у міськраді активно залучатимуть представників галузевих профспілок до підготовки і розробки програм соціально-економічного розвитку окремих галузей економіки, завжди розглядатимуть пропозиції профспілок різних рівнів тощо. Він дав відповіді на питання, які хвилюють профспілкових активістів. Ці питання взято на контроль.
Як підкреслив Володимир Фленько, розвитку соціального діалогу в області сприятиме проведення Днів облпрофради на місцях, в ході яких профспілки активно співпрацюватимуть з місцевою владою щодо вирішення соціально-економічних питань.

Сергій Баранчиков, завідувач відділу організаційно-гуманітарної роботи Закарпатської облпрофради, фото автора

На фото:
- угоду підписують голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько (праворуч) та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв;
- угоду підписано!
- у сесійному залі міської ради – профактивісти.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов