ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Ужгородська влада провела нараду щодо фінансування зведення СРЦ для інвалідів та учасників АТО (ФОТО)

Ужгородська міськрада повідомляє...
Ужгородська міськрада повідомляє...

Сьогодні в Ужгородській міській раді з ініціативи голови Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександра Лизанця відбулася нарада з питань фінансування будівництва спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів та учасників АТО в Ужгороді на вул. Ф.Тихого, 13/б.

На зібранні під головуванням міського голови Ужгорода Богдана Андріїва були присутні секретар ради Андріана Сушко, керівники профільних підрозділів міськради та управління економіки Закарпатської обласної адміністрації.
Міська рада Ужгорода кількома роками раніше виділила для Центру ділянку і будівлю колишньої котельні без фінансових зобов’язань щодо будівництва. Представники громадських організацій інвалідів, активісти запевняли, що є домовленість із Посольством Японії в Україні про виділення близько 24 мільйонів гривень на будівництво. Загальна кошторисна вартість проекту – біля 36 мільйонів, передбачалося, що проект подадуть на співфінансування з державних бюджетних програм, частково долучать гроші з обласного та міського бюджету. Минулого року будівництво Центру стартувало, заклали навіть символічну капсулу часу, однак на продовження робіт коштів немає.
Ужгородська міська рада, як вимагає законодавство, торік виділила 2 мільйони гривень: 100 тисяч гривень на умовах співфінансування, ще 1,9 мільйона за іншим фінансовим механізмом. З обласного бюджету теж надали 1 мільйон гривень.
Однак японські дипломати повідомили, що підхід щодо допомоги цієї країни змінився – вони можуть фінансувати придбання обладнання. Надавати кошти з міського і обласного бюджетів (10%) можна за умови співфінансування з інших джерел, тому наразі шукатимуть альтернативні шляхи продовження будівництва Центру.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов