ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Півсотні закарпатців звинувачуються у незаконному отриманні громадянства Угорщини

Представниця опозиційної партії
Представниця опозиційної партії "Діалог для Угорщини" (PM) Тімеа Сабо

Представниця опозиційної партії "Діалог для Угорщини" (PM) Тімеа Сабо звернулася з офіційним запитом до міністра внутрішніх справ Угорщини щодо ситуації з шахрайствами навколо отримання угорського громадянства на Закарпатті.

Серед питань, які її цікавили, були наступні: чи багато людей отримали паспорт незаконним шляхом та який ризик це становить для національної безпеки? Також Тімея Сабо запитує які гарантії дає уряд, що шахрайський "бізнес" на громадянстві не буде продовжуватися й надалі.

Адже нещодавно в Угорщині розгорівся скандал навколо афери, яку вчинило Посольство Угорщини в Москві, коли видало тисячі віз російським громадянам без належної перевірки документів. А також опозиціонери почали вимагати від уряду пояснень чому тисячі українців не подавали для отримання угорського громадянства своїх фотодокументів.

За інформацією угорських ЗМІ злочинці за суму від 1 до 9 млн форинтів могли "придбати" собі, наприклад, ім'я та прізвище закарпатського угорця. Слід зазначити, що у сертифікаті про набуття громадянства Угорщини та посвідченні особи державного зразка, які отримують нові громадяни справді нема фотографії власника.

За словами міністра внутрішніх справ Угорщини Шандора Пінтера наразі притягнуто до відповідальності через шахрайські дії, пов'язані з отриманням угорського громадянства, 55 осіб. На даний час відкрито 26 кримінальних справ, 16 - вже отримали обвинувачувальне заключення прокуратури, дві справи завершено.

Міністр також повідомив, що відповідні органи влади роблять все для виявлення і усунення будь-якої загрози для національної безпеки.

До речі, ще у 2015 році йшлося про 128 випадків отримання громадянства Угорщини незаконним шляхом.
Більшість з тих, хто незаконно намагався отримати громадянство Угорщини у регіоні Саболч-Сатмар-Берег, були мешканцями Закарпаття.
4617-2.jpg
4617-1.png


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов