ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Схиляємо голови перед карпатськими січовиками, які загинули в боях за Карпатську Україну (ФОТО)

На Міжгірщині відслужили молебень за полеглими Карпатськими Січовиками
На Міжгірщині відслужили молебень за полеглими Карпатськими Січовиками

Члени громадського формування "Апологет" з ОГП і ДК разом із активістами Міжгірщини провели заходи по вшануванню пам"яті Карпатських січовиків на Міжгірщині.

Напевне, жодна інша історична подія на Закарпатті не залишила такої глибокої рани в пам’яті народній і душах людських, як ростріл Карпатських Січовиків.
Отець Василь (військовий капелан) відслужив молебень за полеглими Карпатськими Січовиками та поділився спогадами міжгірців,які переповідали йому про події тих буремних днів.
Ці події принесли з собою безліч трагедій, зруйнованих доль, завдали великих страждань і горя кожній родині, забравши людські життя, роз’єднавши сім’ї, порушивши фізичне і моральне здоров’я людей...
Та водночас ця подія стала суворим випробуванням для людей, давши яскраві приклади людської гідності, стійкості, мужності, відваги, самопожертви, героїзму, «людяності у нелюдяний час».
Будемо пам’ятати і не забувати ! У цей день схиляємо голови перед Карпатськими Січовиками, які воювали та загинули в боях за Карпатську України.
Після закінчення панахиди обговорили питання щодо проведення спільних заходів з питань охорони громадського порядку і державного кордону ,з питань територіальної оборони,на території Закарпатської області ,таким чином ми готовимося боронити свій край ,як колись боронили наші предки..


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов