ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Біла сорочка: з якими речами поєднувати

З чим правильно та красиво поєднувати білу сорочку
З чим правильно та красиво поєднувати білу сорочку

Біла сорочка - одна з головних речей, яка повинна бути в гардеробі чоловіка і жінки. Біла сорочка є універсальною річчю, яка в будь-якому поєднанні зробить ваш образ вишуканим.

Біла сорочка - одна з головних речей, яка повинна бути в гардеробі чоловіка і жінки. Біла сорочка є універсальною річчю, яка в будь-якому поєднанні зробить ваш образ вишуканим.
Сорочка вважається запозиченої одягом з чоловічого гардеробу. Вона служить для створення яскравого образу. Особливо коли сорочка класичного білого кольору. Якщо поставити питання, з якими речами можна поєднувати білу сорочку, відповідь очевидна. З усіма речами, починаючи від класики і закінчуючи спортом. Її не варто відносити тільки до категорії ділового стилю - це універсальний одяг, яка підкреслить вашу індивідуальність і допомагає створити бажаний стиль.
Можна створювати різні стилі поєднуючи інші речі з білою сорочкою, все залежить від того хочете ви виглядати елегантною леді або висловити вільний стиль. Сорочка може бути різного крою і з елементами різних кольорів, гудзиків, але сьогодні ми розглянемо найпростіші образи з класичною білою сорочкою.
Створюючи образ вуличного стилю, білу сорочку можна поєднувати з джинсами "бойфренд". Сорочку можна носити заправлену або на випуск. Щоб створити більш яскравий образ, сорочку можна заправити в джинси недбало, тільки кілька кутів.
Вуличний стиль диктує певну недбалість в образі, поєднання непоєднуваних речей, тому досягаючи створення саме цього стилю, білу сорочку можна носити з будь-якими речами: шорти, спідниці, джинси, штани спортивного стилю (не спортивний костюм).
Створюючи класичний образ, який підходить для ділової зустрічі, офісної роботи сорочка йде як основний атрибут, який у поєднанні з класичними речами підкреслить діловий стиль.
Біла сорочка завжди асоціюється з чоловічим одягом, але це не заважає жінкам виглядати стильно, поєднуючи правильно підібрані речі.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов