ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Пенсійні посвідчення осучаснять

Трудові книжки та пенсійні посвідчення переведуть в електронний формат
Трудові книжки та пенсійні посвідчення переведуть в електронний формат

Пенсіонерів очікує не тільки запровадження системи накопичення – скоро в Україні можуть з' явитися посвідчення та трудові книжки в електронному форматі.

У планах Пенсійного фонду – забезпечити такою документацією всіх громадян, але самі співробітники відомства відзначають: зробити це буде зовсім не просто.
За словами голови правління ПФ Олексія Зарудного, електронна трудова книжка потрібна для того, щоб за допомогою єдиної бази у мережі дізнатися не тільки розмір заробітної плати, а й кількість робочих місць та простежити кар'єрне зростання. Він запевнив, що у такому випадку можливість підробки документів повністю виключена: пенсіонеру не потрібно спілкуватися із чиновниками чи роботодавцями.
Планується, що для отримання кредиту у банку із запровадженням такої трудової книжки більше не потрібна буде довідка із місця роботи, що також значно спростить роботу відділу кадрів.
Зарудний підкреслив, що нормативна база для запуску системи вже розробляється, але запровадити її зможуть тільки наприкінці року.
Стануть електронними також пенсійні посвідчення: там зазначатимуть цифровий підпис, що дозволить отримувати інформацію про страховий стаж та розмір виплат.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов