ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Бальцерович розповів, що заважає швидким реформам

Слабка дисципліна в парламенті, одна із причин заважающа швидким реформам
Слабка дисципліна в парламенті, одна із причин заважающа швидким реформам

Слабка дисципліна в парламенті і недоліки регламенту заважають швидкому проведенню реформ, заявив на брифінгу співголова Групи підтримки реформ при уряді України Лешек Бальцерович.

«Якщо порівнювати Україну з розвиненими демократіями, то я бачу, що там більше дисципліни у фракціях. Є дискусії, але і дисципліна. Те ж саме по процедурам: якщо є регламент, який дозволяє окремим депутатам або групам пропонувати законопроекти, які шкідливі з точки зору стабілізації економіки України, корупції чи економічного зростання, тоді зобов'язання голови (зробити все - ред.), Щоб цього не було », - сказав він.

Бальцерович нагадав, що за минулі шість тижнів було розроблено програму дій уряду. Тепер, за його словами, настає головний етап - впровадження. Для цього необхідно прийняти відповідні закони, над чим потрібно працювати всім лідерам держави. Бальцерович зазначив, що його група стратегічних радників продовжить роботу, зокрема, з розробки конкретних кроків. «Ми також радимо робити реформи пакетно, щоб був один пакет заходів, потрібний для реалізації пріоритетів, і швидко. Тому що робити реформи пакетно легше, ніж по черзі, і якщо зробити пакетно, то і результати будуть отримані швидше », - сказав Бальцерович.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов