ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Весняні дива: відеокліп, а потім і концерт Мирослави Копинець

Співає Мирослава Копинець
Співає Мирослава Копинець

Деколи людині хочеться чогось великого… Приміром, слона помити. На цей раз із африканським велетом нікому справи мати не доведеться — величне прийде до вас саме в сценічному образі співочої закарпатської автохтонки Мирослави Копинець, котра народилась у штаті Іршава, а осіла в брудному закарпатському Парижі — Ужгороді.

Так от… Як не фіглюй, а в коштовному духовному багажі величавої зірки закарпатського небосхилу аж 45 пісень, дев’ятнадцять із яких звучать у незрівнянній обробці Олександра Соліча з сонячного Виноградова (тому й оброблені пісні — дуже сонячні). Торжество співочого духу розпочнеться о 15-й годині, в останній день березня, в обласному музеї народної архітектури і побуту. Саме там пройде презентація наступного концерту «Автентика» показом віртуозного відео-кліпу режисера В’ячеслава Єгорова — русина з Байкалу. Іхтіандрів дух приніс його після народження аж у Закарпаття, де знайшлися свої «Байкал» і «Пепсі». Основа кліпу — закарпатська народна пісня «Під дубиною» в музичному обрамленні того ж неповторного Саші Соліча.
О, Соліч! О, кліп! О, Копинець! О, всі задіяні артисти — Катерина Левкулич, Дмитро Малий, Микола Карпенко, Василь Віднянський.
У всьому хлопці та дівчата файно розібралися. «Дурку» не гнали — всі костюми продумані то найменшої деталі, є справді автентичними, а не «кітчевими». Творці високого мистецтва відійшли від узагальненого безграмотного «українського» костюмування, за яке тепер береться кожен дурник чи дурочка. Директор музею Василь Коцан особисто консультував у цьому плані. А цей чоловік знає що говорить, бо ж — мудрець, а не міх із січкою. І чудодійною живою водою фінансування омило цю епохальну справу управління культури ОДА (просто жаль, що цю перспективну установу, ідучи назустріч українізації, доведеться перейменувати з ОДА в ОТАК).
А концерт, концерт? Так і хапають мене за лікті нетерплячі. Коли, Лоціко? Кажи скоріше, бо здохнемо…
Скажу. Так і бути.
5 квітня 2017-го в великому залі обласної філармонії о 18.30 почнеться жива вокальна казка. Автентика! Не балдійте наперед, бо на місці просто обімлієте. Мирослава Копинець запрошує всіх. Безкоштовно. Така вона добра…
Василь ЗУБАЧ.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов