ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Хто править "золотий бал" на Закарпатті?

    25 квітня 2024 четвер
    102 переглядів
    Дві компанії "б'ються" за 330 тис тонн збагаченої руди Мужіївського родовища

    На Закарпатті дві компанії "б'ються" за 330 тис тонн збагаченої руди Мужіївського родовища, яка містить 1,9 тонн золота.

    Компанія зі США вклала кошти у видобуток золотоносної руди в Закарпатській області, однак там свої бізнес-інтереси також має екс-міністр МВС часів Януковича Віталій Захарченко.

    Американська компанія Cengart Financial Inc, яка вклала кошти у видобуток золотоносної руди в Закарпатській області закликала українську владу і судову систему захистити інвестиції компанії в розмірі близько 4 млн дол. Про це повідомив юрист і представник Cengart Financial Inc і української компанії "Закарпатполіметали" Дмитро Зайцев, інформує Gаzeta.ua.

    Він зазначив, що видобуток руди був припинений, а оператор родовища ( "Закарпатполіметали") потрапив під контроль "Карпатської рудної компанії", яка пов'язана з бізнес-інтересами колишнього міністра МВС Віталія Захарченка.

    Представник компанії нагадав, що в 1998-1999 роках Cengart Financial Inc інвестувала у видобуток золота на Мужіївському родовищі в Закарпатській області понад 4 млн дол. Проте, треті особи, які представляли інтереси команди Януковича, намагалися відібрати контроль над підприємством.

    Дмитро Зайцев зазначив, що Державна служба геології та надр видала дозвіл на видобуток руди "Карпатської рудної компанії" і все майно "Закарпатполіметали" було продано за 5 млн грн. "У свою чергу, "Карпатська рудна компанія "вивезла всі рейки, електровози - все було вивезено, також була повністю демонтована збагачувальна фабрика", - сказав він.

    За словами представника Cengart Financial Inc, зараз з цінного майна залишилося тільки 330 тис. тонн збагаченої руди, яка містить близько 1,9 тонн золота, і саме за неї ведеться боротьба.

    Зайцев повідомив, що "Карпатську рудну компанію" оформила на себе компанія Avellana Gold і через суди зараз утримує це підприємство, а "Карпатська рудна компанія" в свою чергу утримує спецдозвіл на видобуток".

    На його думку, Avellana Gold не збирається інвестувати гроші у видобуток золота і поліметалічної руди, а тільки представляє інтереси тих, хто і раніше намагався отримати контроль над золотоносними надрами.

    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору