ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

На Закарпатті сьогодні постійно або тимчасово проживають майже 4 тисячі іноземців

На Закарпатті виявили більше ста порушників міграційного законодавства
На Закарпатті виявили більше ста порушників міграційного законодавства

а допущені порушення правил перебування в Україні до адміністративної відповідальності притягнуто 62 іноземних громадян та 42 закарпатців, які запросили іноземців та надали їм житло.

16 нелегальних мігрантів виявили працівники міграційної служби Закарпаття у взаємодії із співробітниками поліції та прикордонниками у рамках відпрацювання під умовною назвою “Мігрант”, що проводилися у період з 14 березня по 5 квітня. Результати проведених цільових профілактичних заходів, спрямованих на запобігання та протидію нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері , аналізували на нараді в Головному управлінні ДМС України в Закарпатській області.

На сьогодні в краї постійно або тимчасово проживає майже чотири тисячі іноземців. За допущені порушення правил перебування в Україні до адміністративної відповідальності притягнуто 62 іноземних громадян та 42 закарпатців, які запросили іноземців та надали їм житло.

За час здійснення відпрацювання працівниками служби прийнято рішення про скорочення терміну перебування 5 громадянам Молдови та винесено 7 рішень про примусове повернення іноземців до країн походження (3 громадян Азербайджану, 2 - Російської Федерації, по одному - Молдови та Узбекистану).

Підбиваючи підсумки наради, начальник ГУДМС України в області Ігор Михайлишин підкреслив, що робота щодо протидії нелегальній міграції та дотримання міграційного законодавства не повинна обмежуватися рамками відпрацювань. Це питання пріоритетне і має бути на постійному контролі.

Ольга Поштак, головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов