ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Працівники ДФС у Закарпатській області знищили понад 422 тис. акцизних марок (ФОТО, ВІДЕО)

ДФС України у Закарпатській області інформує...
ДФС України у Закарпатській області інформує...
Працівники Головного управління ДФС у Закарпатській області знищили 422 590 акцизних марок відповідно до вимог чинного законодавства.
Зокрема, постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1251 «Про затвердження Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів» та наказу ДФС України від 15 вересня 2015 року №693 «Про затвердження Порядку знищення невикористаних непошкоджених та пошкоджених марок акцизного податку».
Знищення акцизних марок проводилось комісією, склад якої затверджено наказом Головного управління ДФС у Закарпатській області.
Відтак утилізації підлягали марки, що не можуть використовуватись через невідповідність нанесеної на них суми акцизного податку сумі, визначеній з урахуванням чинної ставки акцизного податку на дату розливу продукції, повернуті суб’єктами господарювання та ті, які зберігалися в сховищі ГУ ДФС.
Перед знищенням акцизних марок комісією проведено їх інвентаризацію у сховищі. Знищено марки відповідно до договору на одному з підприємства Ужгородського району.
ДФС у Закарпатській області

Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов