ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Експерти розчарували любителів детокс-дієт

Сучасні детокс-дієти, але наскільки вони корисні
Сучасні детокс-дієти, але наскільки вони корисні

Детокс-дієти стали досить популярними. Багато розглядають детокс як панацею, яка допоможе очистити організм і втратити зайву вагу. З приводу детокс-дієт існує багато суперечок серед фахівців.
Розглянемо кілька фактів про детокс-дієти, які допоможуть зробити висновок, застосовувати цей вид дієти чи ні.
Правильне харчування в поєднанні з тренуваннями допомагають досягти бажаних результатів. Ваш організм стає міцнішим, тіло рельєфним. Цей вид догляду за собою працює у всі часи. А що стосується детокс-дієти, багато фахівців вважають екстремальним для організму. Практично кожна детокс-дієта передбачає різке скорочення споживання калорій, що призводить до уповільнення роботи метаболізму. Коли ви серйозно обмежуєте калорії, ваше тіло переходить в режим голодування. В результаті можна втратити вагу, але не за рахунок зниження споживання жиру, а за рахунок зменшення кількості води і м'язової маси.

Організм здатний самостійно очищатися
Люди з хорошим станом здоров'я, які постійно стежать за своїм раціоном не потребують примусового очищення. Нирки, кишечник, при здоровому організмі, працюють без перебоїв. Органи самі запускають процес очищення, при чому регулярно. Якщо в роботі цих органів все ж спостерігаються збої, чистити організм можна за допомогою фруктів і овочів.
Організм не можна "ґвалтувати" себе жорстокими дієтами і неприродними шляхами. Замість суворого детокс необхідно підібрати правильне харчування, скоротити споживання солі, цукру, насичених жирів, алкоголю.
Завдяки регулярному раціональному харчуванню ваш організм не буде мати потребу в додатковому очищенні.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов