ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Ученые назвали ситуации, когда женщина не откажет в сексе

Фахівці знайшли способи, при яких жінка не зможе відмовити
Фахівці знайшли способи, при яких жінка не зможе відмовити

Вчені провели цікаве дослідження, метою якого було з'ясувати в яких ситуаціях жінка не зможе відмовити партнеру в інтимному зв'язку.
Фахівці стверджують, що для більшості жінок секс без зобов'язань не є низькопробним. Але є й жінки, які відмовляються від сексу без вагомої на те причини. Існують ситуації, коли жінка не може відмовити у спільному задоволенні.
Учені назвали 5 причин, по яких жінка не в силах відмовити своєму партнеру:
1. Романтичне побачення дає свої плоди. Коли чоловік влаштовує вечерю при свічках, веде свою супутницю в ресторан або робить щось приємне при зустрічі. У цьому випадку жінок переповнюють емоції, почуття радості і вдячності. Після таких емоцій велика ймовірність того, що вона погодитися на інтимну близькість.
2. Коли чоловік дарує своїй жінці компліменти, а особливо подарунки, які ми так любимо, можна сміливо розраховувати, що вечір не закінчиться прощальним поцілунком біля будинку.
3. Коли чоловік знаходиться поруч у потрібний момент. Жінки не завжди можуть вирішити деякі проблеми і в цьому випадку чоловік може прийти на допомогу в цю нелегку хвилину. Коли чоловік надає допомогу цей добрий жест з боку сильної статі буде винагороджений.

4. Чоловіки знають, де проявити хитрість. Щоб зайнятися сексом з жінкою, чоловіку всього лише варто розповісти про свої проблеми, поскаржитися, зробити з себе жертву. Не дуже справедливо по відношенню до жінки, але цей метод працює.
5. Ще один перевірений метод - розіграти сцену ревнощів. У жінок дуже розвинене почуття конкуренції, тому при перших проявах того, що хтось може бути краще, жінка доводячи зворотне заманює в ліжко свого обранця. Але є тут і зворотна сторона медалі. Якщо чоловік користується такими методами, швидше за все він самий справжній бабій.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов