ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

На Закарпатті віддалені села отримають перспективу

Москаль проінспектував лісову дорогу, що навпростець з’єднує два гірські райони
Москаль проінспектував лісову дорогу, що навпростець з’єднує два гірські райони

У віддаленому від траси Усть-Чорнянському кущі розпочинається масштабний ремонт автодоріг, які не відновлювалися з часів Радянського Союзу.

— Усі дороги, які ми відремонтували суцільним асфальтним покриттям, витримали сувору зиму, тому продовжимо такий само ремонт і цього року, — заявив голова ОДА Геннадій Москаль на нараді в Усть-Чорній. — Проектно-кошторисна документація на ремонт готова ще з минулого року, джерела фінансування визначені: це Державний фонд регіонального розвитку, районний та сільські бюджети, а також надходження від митного експерименту. Всього має бути зроблено понад 30 кілометрів доріг від Красної до Німецької Мокрої із заїздом у Лопухів.
За словами очільника регіону, сільради підпишуть договори з підрядниками і до початку фінансування з Державного бюджету дадуть свої кошти. Для масштабного ремонту на Тячівщині відкриють новий асфальтобетонний завод. Підрядні організації рухатимуться назустріч одна одній із Німецької Мокрої та Красної. До фестивалю «Закарпатська свальба» у вересні дорога має бути повністю оновлена, зазначають у прес-службі ОДА.
Усть-Чорнянський кущ досі був одним із найдепресивніших на Закарпатті в плані дорожнього покриття. Сюди десятиліттями не заїжджали керівники області, не кажучи про посадовців вищої ланки. Вже нинішнього року нові дороги дадуть цим селам потужний економічний розвиток.
Г. Москаль проінспектував лісову дорогу, що навпростець з’єднує два гірські райони — Тячівський і Міжгірський, і пролягає між Колочавою та Німецькою Мокрою (на знімку). Цю грунтову дорогу завдовжки 10 кілометрів, що принесла новий струмінь у життя мешканців двох віддалених сіл, торік проклало облуправління лісового господарства.
Взимку проїзд по ґрунтовій дорозі був обмежений і здійснювався в односторонньому режимі, а нині звичайні легкові автомобілі можуть спокійно рухатися в обох напрямках. Слід зазначити, що у Колочаві та Німецькій Мокрій мешкає чимало родичів, котрі раніше змушені були робити величезний гак у 160 кілометрів, щоб потрапити один до одного в гості. А тепер поїздка забирає до двадцяти хвилин.
Василь НИТКА.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов