ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Чергова нагорода ансамблю народного танцю «Веселка» Будинку культури профспілок Закарпаття

Юні танцюристи Закарпаття отримали першу премію на фесті в Трускавці
Юні танцюристи Закарпаття отримали першу премію на фесті в Трускавці

У місті Трускавець, що на Львівщині, відбувся Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс «Витоки-Dance». На ньому високу майстерність продемонстрував зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Веселка» Закарпатського обласного будинку культури профспілок (директор Ганна Табакович).

Виступаючи у номінації «Народний танець» юні танцюристи Закарпаття отримали першу премію та сертифікат на безкоштовну участь у Міжнародному конкурсі «Слав'янський Венець» у Болгарії. Конкурсний виступ ансамблю «Веселка» на фестивалі включав два народні танці, а в Гала-концерті наші танцюристи виконали словацький народний танець «Замутовський».
Художній керівник дитячого ансамблю «Веселка» – заслужений працівник культури України Людмила Петрецька нагороджена двома відзнаками організаторів фестивалю – «Кращий художній керівник» та «За збереження національних традицій».
Запам’яталася й культурна програма фестивалю, яка включала екскурсію по місту-курорту з відвіданням дельфінарію та бюветів відомих лікувальних вод «Юзя» і «Нафтуся», дитячу дискотеку тощо.

Сергій Баранчиков, завідувач відділу організаційно-гуманітарної роботи Закарпатської облпрофради
6018-1.JPG
На ФОТО:
- на сцені (світлина вверху) – зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Веселка» Закарпатського обласного будинку культури профспілок;
- юні танцюристи ансамблю «Веселка» разом з художнім керівником – заслуженим працівником культури України Людмилою Петрецькою на нагородженні.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов