ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Біля будівлі Хустської та Виноградівської районних рад священики провели молитовне стояння (ФОТО і ВІДЕО)

На Закарпатті відбулося молитовне стояння проти
На Закарпатті відбулося молитовне стояння проти "релігійних" законопроектів
18 травня 2017 року, у день, коли у Верховній Раді України мали голосувати за “антицерковні законопроекти”, священики Хустського району зібралися у м. Хуст перед стінами Хустської районної ради, а священики Виноградівського району – перед будівлею Виноградівської районної ради, де провели молитовне стояння, щоб Господь напоумив народних обранців не приймати законопроекти №4511 і №4128.
Ці законопроекти порушують права і свободи віруючих та можуть привести до ескалації міжцерковних конфліктів, адже один з них дає право органам влади погоджувати всіх священників УПЦ і призначення ключових священників – керівництва, єпископів – з органами влади, або зовсім оголосити релігійні організації поза законом, якщо вони співпрацюють з “країною-агресором”. І, хоча в документі це ніяк не прописано, очевидно, що під зазначені умови потрапляє тільки Українська Православна Церква через канонічний зв’язок з Московським Патріархітом.
Відповідно до другого законопроекту фактично легалізується процедура, яку вже назвали “церковним рейдерством”. Вводиться поняття “самоідентифікації” віруючих (при чому “самоідентифікуватися” може будь-яка людина, навіть, не член церковної громади), голосуванням яких можна визначати перехід храму від однієї конфесії до іншої.
У Виноградові:

У Хусті

Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов