ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Освітня реформа: що треба знати батькам про оновлену школу

Освітня реформа – найбільш дискусійне питання
Освітня реформа – найбільш дискусійне питання

Освітня реформа – найбільш дискусійне питання після зміни у медичній та земельній сферах. У планах МОН – запровадити 12-річне навчання та зменшити кількість обов'язкових предметів з 22 до 9.

Обговорювати правки до законопроекту "Про освіту" почали розглядати ще рік тому, але найбільш активні дискусії з цього приводу у парламенті почали цього сесійного тижня.

Вирішити проблеми сучасних шкіл намагатимуться за рахунок зміни підходу до навчання: як альтернативу запропонували систему критичного мислення, підтримку творчості, ініціативності серед дітей.

На пост-радянському просторі збільшення терміну навчання – суттєве випробовування для старшої профільної школи, тому в новій концепції МОН передбачено три рівня середньої освіти.

Спочатку відбувається адаптація учня в соціумі,підготовка до вступу у вищий навчальний заклад. Можуть також об'єднати кілька предметів: історію, літературу та математику.

Передбачено також створення профільних шкіл академічного та професійного спрямування та забезпечення можливості відвідувати такі заклади дітям із віддалених регіонів. Для цього у філії кожної школи повинен бути обладнаний свій автобусний парк.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов